امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمتر از 3 هفته تا نتایج ارشد-فکر میکنید رتبه تون بهتر خواهد شد؟
(۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۹:۵۳ عصر)'shb**' نوشته است: کسی میدونه پارسال چندم اعلام شد؟یا راجع به امسال چیزی نشنیدین؟

من دقیقا مطمئن نیستم ولی تا جایی که حافظم یاری می کنه، پارسال 4 ام شهریور ماه اعلام شد... راجب امسالم گفته شده هفته اول شهریور....... امیدواریم شما و بقیه دوستان به نتیجه دلخواهتون برسید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
توکل بر خدا ایشالا همه به نتایج دلخواهشون برسن،ولی بنا به نظرات دوستان هر اتفاقی ممکنه بیوفته به نظر من هم امسال همه چیز به سلیقه مصححین بر میگرده چون اصل سوال واضح بود حالا مصحح چی رو بخواد ببینه تو برگه ها الله اعلم،ایشالا هر آن چه خیر هستش برای همه رقم بخوره
خیلی التماس دعا

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    دوستان کمتر از 4 روز تا نتایج ارشد مونده.................. چی فکر می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
    یه سوال که خیلی وقتِ ذهن منو درگیر کرده[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]
    کسی هست که واقعا هم سازمان فضایی رو کشیده باشه و هم طرح ساختاری؟! ( چون سوال جفتش رو خواسته بود ) من سر آزمون هرطور که حساب کردم دیدم وقت نمیشد جفتش رو کشید و واسه همین فقط سازمان فضایی کشیدم. مطمئنا اگه یه نفر روند طرح رو صحیح جلو رفته باشه و طرح ساختاری و سازمان فضایی رو کامل بی نقص کشیده باشه قطعا تهران قبول میشه، حتی اگه رتبه اش 1004 شده باشه!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    به شخصه یا خیلی خیلی خوب میشم یا ...
    التماس دعا خیلی زیاد

پاسخ
    بچه هاااا زمان چقد دیر میگذره... :((
    [img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]
    التماس دعا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      وای آقای علیرضا،من که به شخصا دارم میمیرم از استرس[تصویر:  102.gif][تصویر:  17.gif][تصویر:  17.gif][تصویر:  17.gif]کاش زودتر اعلام کنن دیگه ه ه [تصویر:  102.gif][تصویر:  102.gif]

آخرین ارسال های من :

پاسخ
        دوستان تقریبا سه روز مونده... من احتمال میدم یکشنبه عصر نتایج بیاد رو سایت ... ایشالا که واسه همه خیر باشه....... سوال امسال طوری بود که همه رو غافلگیر کرد یه سری از همین سادگی لطمه خوردند یه سری هم به طرح نهایی نرسیدند یه سری گفتند که فقط راجب محله پایدار گفته بشه و نیازی به طرح ساختاری نداشته چون سوال آماده سازی نبود .....خلاصه تو همه این درگیری ها هر کسی یه چیزایی نوشته من احساس می کنم شرایط تا حدودی واسه همه یکسان بوده دیگه بستگی به نظرات مصححین داره......... یه وقتایی هم هست که آدم خودش فکر میکنه بد بوده در حالی که مصحح نظرش یه چیز دیگه بوده...... نگران نباشید بودند کسانی که زیاد خوبم ننوشتند و لی نمره های قابل قبولی گرفتند........ این سه روزم زود میگذره................ ایشالا که همه موفق باشند... 

پاسخ
         سپاس شده توسط Brightness ، najme ، foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,904 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,366 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان