امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمتر از 3 هفته تا نتایج ارشد-فکر میکنید رتبه تون بهتر خواهد شد؟
کمتر از 3 هفته تا نتایج ارشد باقی است و هفته اول شهریور نتایج اعلام خواهد شد.
فکر میکنید رتبه تون بهتر خواهد شد؟
آرزوی موفقیت برای همه داوطلبین

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، zohreh67 ، تیلور ، najme
امیدواریم همه دوستان موفق باشند و نتیجه دلخواه کسب کنند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من که خیلی مرحله دوم رو بد دادم . ولی امبدوارم رتبه ام زیاد تغییر نکنه . 
منم آرزوی موفقیت دارم واسه همه :))

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فقط 2 داوطلب از صدها داوطلب

پاسخ
سلام آقای دهقان،بنظر من چون سوال اسکیس بر خلاف روال همیشگی بود و یه طورایی میشه گف سوالش پیش پا افتاده بود تقریبا اکثریت همه خواسته های مساله رو جواب دادن،حالا یکی بیشتر یکی کمتر،بخاطر همین کسی نمیتونه بگه خوب دادم(چون سوال غیر منتظره بود)یا بگه خراب کردم(چون همه یکارایی کردن).... بنا به همین هم من فکر میکنم بقیه هم مث خودم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]نمیدونن که رتبشون بهتر میشه یا بدتر..... واقعا من یکی هر انتظاری دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، zohreh67 ، najme ، تیلور
    (۱۳۹۳-۵-۱۹، ۱۲:۱۱ صبح)'haleh67' نوشته است: سلام آقای دهقان،بنظر من چون سوال اسکیس بر خلاف روال همیشگی بود و یه طورایی میشه گف سوالش پیش پا افتاده بود تقریبا اکثریت همه خواسته های مساله رو جواب دادن،حالا یکی بیشتر یکی کمتر،بخاطر همین کسی نمیتونه بگه خوب دادم(چون سوال غیر منتظره بود)یا بگه خراب کردم(چون همه یکارایی کردن).... بنا به همین هم من فکر میکنم بقیه هم مث خودم[img]/images/smilies/sheklak/4.gif[/img]نمیدونن که رتبشون بهتر میشه یا بدتر..... واقعا من یکی هر انتظاری دارم

دقیقا همین طوره . اما میتونیم بگیم خراب کردیم چون خیلی چیزا رو میتونستیم بنویسیم که ننوشتیم :(

پاسخ
    کمتر از 2 هفته....

پاسخ
    (۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۷:۲۳ عصر)'AliReza' نوشته است: کمتر از 2 هفته....

وای آقای علیرضا،من که به شخصا دارم میمیرم از استرس[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]کاش زودتر اعلام کنن دیگه ه ه [img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

پاسخ
    کسی میدونه پارسال چندم اعلام شد؟یا راجع به امسال چیزی نشنیدین؟
    آخرین ارسال های من :

>>شهر را بی زمان خواهیم کرد ....<<
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۹:۲۶ عصر)'haleh67' نوشته است:
    (۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۷:۲۳ عصر)'AliReza' نوشته است: کمتر از 2 هفته....

وای آقای علیرضا،من که به شخصا دارم میمیرم از استرس[img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]کاش زودتر اعلام کنن دیگه ه ه [img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]

استرس نداره
    ان شالله با رتبه بهتر از مرحله اول

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,915 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,381 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,368 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان