ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خودم دقیقا نمیدونم مهندس شهرساز چه مشاغلی میتونه داشته باشه
پیامک یک عضو:
سلام خوب هستین
ببخشید مزاحم شدم
من دانشجو شهرسازی م .بچه ها برا انتخاب رشته درباره بازار کار این رشه می پرسن ولی هنوز خودم دقیقا نمیدونم مهندس شهرساز چه مشاغلی میتونه داشته باشه
ممکنه راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: atelieahjam
2
RE: خودم دقیقا نمیدونم مهندس شهرساز چه مشاغلی میتونه داشته باشه
با سلام
حیطه کاری این رشته به صورت دولتی و خصوصی هست ارگان های دولتی چون: شهرداری، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن و...
بخش خصوصی هم که شامل شرکت ها و مشاورین شهرسازی هست
علاوه بر این بعد از سه سال که از فارغ التحصیلیتون گذشت با گذروندن امتحان حق امضا شهرسازی از طرف نظام مهندسی به شما داده میشه که به شما نقشه های تفکیک اراضی و انطباق اراضی (البته فعلا در همین حد) داده میشه
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، najme ، foroogh.r ، dementor ، Brightness ، تیلور ، atelieahjam
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 1,304 1394-6-27، 07:24 صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1,092 1394-6-21، 05:25 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 3,539 1393-11-9، 11:50 صبح
آخرین ارسال: unit 1
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 2,205 1393-10-29، 03:23 عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره سلام دوستان کسی میدونه،ارشد مدیریت دولتی میتونه رشته دکتری شهرسازی شرکت کنه؟؟ alireza 1,498 1393-9-19، 12:33 صبح
آخرین ارسال: alireza
  سلام دوستان این داستان را بخونید امیدوارم برای شما هم مثل من مفید باشه FA.ARDAKANI 1,689 1390-8-5، 09:53 صبح
آخرین ارسال: FA.ARDAKANI
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مشاوره  ثبت نام دکتری 58 دقیقه‌ی پیش moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
  روستای برگ جهان در لواسان 6 ساعت پیش 1mohajer 1mohajer گفتگوی آزاد
  چگونه می توان شرکت کنسرسیوم ثبت کرد ؟ دیروز sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
  ثبت برند96.9.2 دیروز sabteviona sabteviona تالار گفتمان معماری
  نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 8-27 mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
  غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
  درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
  یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
  مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل