امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خودم دقیقا نمیدونم مهندس شهرساز چه مشاغلی میتونه داشته باشه
پیامک یک عضو:
سلام خوب هستین
ببخشید مزاحم شدم
من دانشجو شهرسازی م .بچه ها برا انتخاب رشته درباره بازار کار این رشه می پرسن ولی هنوز خودم دقیقا نمیدونم مهندس شهرساز چه مشاغلی میتونه داشته باشه
ممکنه راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
با سلام
حیطه کاری این رشته به صورت دولتی و خصوصی هست ارگان های دولتی چون: شهرداری، مسکن و شهرسازی، بنیاد مسکن و...
بخش خصوصی هم که شامل شرکت ها و مشاورین شهرسازی هست
علاوه بر این بعد از سه سال که از فارغ التحصیلیتون گذشت با گذروندن امتحان حق امضا شهرسازی از طرف نظام مهندسی به شما داده میشه که به شما نقشه های تفکیک اراضی و انطباق اراضی (البته فعلا در همین حد) داده میشه
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، najme ، foroogh.r ، dementor ، Brightness ، تیلور ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,541 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,243 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 12 4,282 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۱۱:۵۰ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  مقالات کنفرانس هاو همایش ها ازلحاظ علمی چه تفاوتی بامقالات علمی پژوهشی دارد alireza 1 1,822 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reyhan babaie
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,349 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,308 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مشاوره سلام دوستان کسی میدونه،ارشد مدیریت دولتی میتونه رشته دکتری شهرسازی شرکت کنه؟؟ alireza 0 1,648 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سلام دوستان این داستان را بخونید امیدوارم برای شما هم مثل من مفید باشه FA.ARDAKANI 0 1,798 ۱۳۹۰-۸-۵، ۰۹:۵۳ صبح
آخرین ارسال: FA.ARDAKANI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان