امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره اختصاصی و برنامه ریزی رتبه 62 و پشتیبانی از پکیج برنامه ریزی ایران شهرساز
سلام دوستان
این تاپیک ویژه مشاوره رتبه 62 کشور خانم مهندس تیلور و همچنین پشتیبانی از پکیج ویژه ایران شهرساز ویژه مرحله اول برنامه ریزی می باشد در این تاپیک موارد زیر انجام می گردد:
1-برنامه ریزی طبق منابع و پکیج ایران شهرساز
2-پشتیبانی پکیج شامل ابهامات و سوالات شما
3-مشاوره اختصاصی و ویژه برنامه ریزی 94

برای شرکت در بحث های این تاپیک و بهره مندی از مشاوره ابتدا پکیج ویژه ایران شهرساز را آنی از لینک زیر خریداری کنید:

قیمت: 115,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

اطلاعات پکیج منابع اصلی:
http://www.iranuplod.ir/uploads/iranshah..._4f49a.pdf

آخرین ارسال های من :

پاسخ
اولین سوال خریدار پکیج:
میخاستم بدونم.ی سوال دیگ؟کنازاین پکیج من چ کتابهایی رو استفاده کنم بهتره؟کتاب تست چی خوبه؟

پاسخ
سوال دوم:
درمورد قوانین ومصوبات لطفا توضیح دهید.

پاسخ
ببینید دوست عزیز، کتای مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری (آخرین ویرایش) رو بخونید که تقریبا مهم ترین قوانین و مصوبات رو داره... در ضمن داخل پکیج اون قسمت تهیه طرحهای شهری و برنامه های عمرانی هم خلاصه وار و مفید گفته شده که اصولا هر سال ازش سوال میاد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
در مورد کتب باید بگم یه چندتا کتاب هست که واقعا کتابای مهمی هستن و سعی کنید در درجه اول خودشون رو مطالعه کنید بعد خلاصه هاشونو....... کتاب های آ
قای دکتر زیاری اکثرا مهم هستن که سه تاشون ضروریه که خونده بشن.. اصول و روش های برنامه ریزی منطقه ای، مبانی و تکنیک های برنامه ریزی و برنامه ریزی شهرهای جدید...... کتاب سبز شهرداری جلد5 طرحهای شهری هم فوق العاده مهمه اگه از رو کتاب اول یه مطالعه داشته باشید بعد برید سراغ خلاصه ها فکر کنم بهتر باشه...کتاب زیرساخت های شهریآقای بهزادفر هم بدون استثنی ازش سوال میاد ولی فوق العاده حجیمه اگه بتونید نکته وار بخونید خیلی خوبه... یه چندتا نکته هم به صورت محدود تو پکیج عنوان شده.... در مورد تست هم بگم فعلا زوده . شما حدودا می تونید یه ماه آخر رو تست بزنیدف زمانی که تقریبا بیشتر مطالب رو خونده باشید... اونوقت با سوالات کنکورای سال قبل شروع می کنید ...بعدا بهتون میگیم که کتاب تست خوب کدوم میتونه باشه...موفق باشید

پاسخ
تشکر مهندس خالق پناه
جواب برای خریدار محترم ایمیل شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور
سلام
ببخشید برنامه ریزی برا خوندن پکیج ارایه می دین؟؟
که چه جوری و از کجا شروع و ادامه بدیم؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۳-۵-۲۰، ۰۸:۴۶ عصر)'line12' نوشته است: سلام
ببخشید برنامه ریزی برا خوندن پکیج ارایه می دین؟؟
که چه جوری و از کجا شروع و ادامه بدیم؟؟

بله دوست عزیز در رابطه با پکیج هر سوال باشه می تونید مطرح کنید. این پکیج اولویت بندی داره که باعث میشه  سر در گم نباشید..... یه جورایی هم خلاصه نویسی رو یاد می گیرید اول از پوشه های اصلی که سبز هستند شروع کنید......ببینید به کدوم مبحث علاقه بیشتری دارید به نظرم با اون شروع کنید بهتره... ممکنه یکی به مباحث عمومی علاقه بیش تر داشته باشه... یکی دیگه به مبانی نظری و...... ولی خوندن امار و زبان درکنار شون فراموش نشه... این دو درس در کنار اون سه مبحث اصلی باید خونده بشه و نباید خیلی سنگین شروع بشه. مثلا شما از الان روزی 4-5 صفحه امار رو خوب بخونید و مسائلشو حل کنید کافیه..... یا این که هر روز یک درس از لغات کتاب 504 رو مطالعه کنید و درکنارش یه کمی هم لغات تخصصی بخونید ولی هروز باید مطالب روز قبل تکرار بشه چه در مورد فرمولهای آمار ، چه در مورد لغات فرار زبان و چه در مورد دروس اصلی (مبانی، مباحث و تاریخ).موفق باشید.......

پاسخ
خیلی گرونه. ارزون تر کنید اکثریت بتونن استفاده کنن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون از راهنماییتون
پوشه سبزاا یعنی کدوما؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,201 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,923 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,382 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان