امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست
(۱۳۹۳-۶-۴، ۰۹:۵۰ عصر)'mojtaba071m' نوشته است:
نقل‌قول:   
سلام کمی گرفتار نتایج بودیم تا  شب ارسال می شود

یک سری تست جدید دارم اضافه میکنم که فوق العاده هستند با پاسخ تشریحی و منتشر نشده
قسمت هایی که در ارسال نخست قرمز رنگ کردم را دانلود کنید.
فعلا یکی اضافه شده با همان رمز همان قسمت

آخرین ارسال های من :

پاسخ
یک گروه ویژه خریداران بانک تست طراحی و برنامه ریزی تشکیل داده شده است و بزودی خریداران منتقل به این گروه خواهند شد و فقط با پرداخت 5000 تومان در 20 ازمون از بانک تست شرکت خواهند کرد.
امسال در تلاشیم یکی از بهترین سال ها را برای داوطلبین رقم بزنیم و نواقص آزمون سال قبل را جبران کنیم و مجددا همانند سال 91 رتبه 1 هر دو گرایش از داوطلبین باشند.
در سال 91 مهندس اسفندی رتبه 1 برنامه ریزی شهری و مهندس همتی رتبه 1 طراحی شهری در آزمون های ایران شهرساز حضور مستمر داشتند.
نتایج آزمون ها در سایت نیاز بود اعلام کنید لینک دهم

پاسخ
 سپاس شده توسط romisa
سلام.   تستها خیلی خوبه . ممنون از زحمتی که کشیدید. سپاااااااااااااااااااس[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۵، ۰۱:۰۱ صبح)'ati.d' نوشته است: سلام.   تستها خیلی خوبه . ممنون از زحمتی که کشیدید. سپاااااااااااااااااااس[img]/images/smilies/sheklak/67.gif[/img]

خواهش میکنم
تستهای جدیدی را داریم اضافه میکنیم که الان هم که ساعت 2 هست داریم روی اونها کار میکنیم و دسته بندی می کنیم که مثل قبل در یک فایل ارائه شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط ati.d
1020 تست جدید به مجموعه اضافه شد در صورتی که خرید نموده اید برای دریافت رمز پیام دهید.
خریداران جدید نیازی به در یافت رمز جدید ندارند و کل رمزها یک جا ارسال میگردد.

پاسخ
سلام
تست های جدید آپلود و رمز به صورت کامل برای 11 خریدار محترم ارسال شد.
خریداران گرامی لطفا شماره همراهتان را برای آزمون های مهر تا بهمن ارسال کنید تا اطلاع رسانی قبل و بعد از آزمون را به شماره شما پیامک کنیم.
با تشکر
برای خرید بقیه داوطلبین امسال به ارسال نخست بروند.

بدلیل حجم بالا به صورت زیر آپلود شده است:
1- ایران شهرساز:حجم 6.4 مگابایت در حالت zip

2-پارسه:حجم 18.9 مگابایت در حالت zip
قسمت اول(جدید):حجم 15.5 مگابایت در حالت zip

قسمت اول(جدید):حجم 3.4 مگابایت در حالت zip

3-دانشگاه آزاد:حجم 12.2 مگابایت در حالت zip(جدید)

4-سراسری:حجم 34.7 مگابایت در حالت zip

5-خانه شهرسازان:حجم 14 مگابایت در حالت zip
قسمت اول::حجم 4.45 مگابایت در حالت zip

قسمت دوم(جدید):حجم 9.55 مگابایت در حالت zip

6- تست های طبقه بندی شده:
قسمت اول:مباحث:حجم 8 مگابایت در حالت zip

قسمت دوم:تاریخ شهر و شهرسازی:حجم 27.6 مگابایت در حالت zip

7-پردیس کیمیافکر:حجم 6.46 مگابایت در حالت zip

8- اکسین:حجم 43.5 مگابایت در حالت zip(جدید)

حجم کل فایل ها:حجم 190.66 مگابایت در حالت zip

پاسخ
سلام
دست شما درد نکنه و خسته نباشید
خدا خیرتون بده جمع کردن اینها یجا کاری بسیار مشکل[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]
ببخشید یه کمک میخواستم برای پیداکردن پاسخ تشریحی آزمون سراسری ،من نتونستم کتابی یا فایلی درموردتمام آمون ها بخصوص سال91و 92و93پیدا کنم
اگه میتونید حداقل برای91و92و93 بزارید .
البته من ازآدرسhttp://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=628تا سال90 دارم اما91و92و93 ندارم
بازهم تشکر می کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ضمیمه:حجم 57.3 مگابایت در حالت zip(جدید)
    پاسخ تشریحی سال 84 تا 90 سراسری:
    در ارسال نخست در یک فایل pdf قرار گرفت.
    رمز هم در همان جا گذاشتم نیاز به درخواست رمزنیست.

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    تست ها خیلی عالین
    تشکر از زحماتتون
    آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
     به پای هرز باغ کال پرست.........!
    پاسخ
    سلام، چقدر طول میکشه تا رمز ارسال شه؟ من بسته را خریداری کردم اما هنوز پاسخ پیامم نیامده و رمزی که شما در قسمت اخر درج کردید هم قبول نمیکنه...
    راهنماییم کنید لطفا.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,173 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,899 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان