امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست
(۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح)'amurose' نوشته است: سلام، چقدر طول میکشه تا رمز ارسال شه؟ من بسته را خریداری کردم اما هنوز پاسخ پیامم نیامده و رمزی که شما در قسمت اخر درج کردید هم قبول نمیکنه...
راهنماییم کنید لطفا.

سلام ارسال شد
معمولا بين 1 دقيقه تا 1 ساعت

آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام مهندس . خسته نباشید .
من هر چی رمز را وارد می کنم خطا میده . چرا ؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۵:۵۱ عصر)'zohar89' نوشته است: سلام مهندس . خسته نباشید .
    من هر چی رمز را وارد می کنم خطا میده . چرا ؟؟؟

سلام برایتان پیام خصوصی کردم
    اون رمز گذاشته شده فقط مربوط به جواب تشریحی می باشد کل رمزها برایتان ارسال شد.

پاسخ
    فرصت تخفیف 30 درصدی پایان پذیرفت

پاسخ
    پیام خصوصی دریافت شد اما رمزهای مخصوص به هر قسمت را هم که می زنم خطا می ده، چی کار باید کرد؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۳۱، ۰۶:۱۳ عصر)fereshtehr89. نوشته است: پیام خصوصی دریافت شد اما رمزهای مخصوص به هر قسمت را هم که می زنم خطا می ده، چی کار باید کرد؟؟؟؟؟

چه خطایی میدهد؟
    یکی که حجم کمتری دارد را مجددا دانلود کنید و تست کنید لطفا در وارد کردن پسورد دقت کنید

پاسخ
    با سپاس
    متأسفانه برای منم قسمت طبقه بندی شده شامل مباحث و تاریخ ، ایران شهرساز ، و فایل ضمیمه رمز نادرست ارائه شده ولی سایر گزینه ها رو دانلود کردم ،سپاسگزار میشم بررسی شود.
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۱، ۱۱:۵۰ صبح)khansa نوشته است: با سپاس
    متأسفانه برای منم قسمت طبقه بندی شده شامل مباحث و تاریخ ، ایران شهرساز ، و فایل ضمیمه رمز نادرست ارائه شده ولی سایر گزینه ها رو دانلود کردم ،سپاسگزار میشم بررسی شود.

سلام
    لطفا یک بار دیگر دانلود کنید و گزارش دهید

پاسخ
     سپاس شده توسط khansa
    (۱۳۹۳-۷-۱، ۱۲:۳۸ عصر)AliReza نوشته است:

سلام
    مهندس امتحان کردم اما موفق نشدم  همچنان خطای رمز است.
    با تشکر از پیگیری تون

پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۱، ۰۱:۰۷ عصر)khansa نوشته است:
    (۱۳۹۳-۷-۱، ۱۲:۳۸ عصر)AliReza نوشته است:

سلام
    مهندس امتحان کردم اما موفق نشدم  همچنان خطای رمز است.
    با تشکر از پیگیری تون
    مباحث طبقه بندی شده را دانلود کردم و با پسورد ارسالی باز کردم مشکلی مشاهده نشد
    اینم تصویر بعد از باز شدن

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,173 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,899 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان