امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست
یعنی از اول همه رو دانلود کنیم؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱، ۱۰:۴۸ عصر)ایلیا نوشته است: یعنی از اول همه رو دانلود کنیم؟

خیر
در گرایش طراحی شهری مجددا دانلود کنید در گرایش برنامه ریزی(همین تاپیک)مشکلی وجود ندارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱، ۱۰:۴۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱، ۰۱:۰۷ عصر)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱، ۱۲:۳۸ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱، ۱۱:۵۰ صبح)khansa نوشته است: با سپاس
متأسفانه برای منم قسمت طبقه بندی شده شامل مباحث و تاریخ ، ایران شهرساز ، و فایل ضمیمه رمز نادرست ارائه شده ولی سایر گزینه ها رو دانلود کردم ،سپاسگزار میشم بررسی شود.

سلام
لطفا یک بار دیگر دانلود کنید و گزارش دهید
مهندس امتحان کردم اما موفق نشدم  همچنان خطای رمز است.
با تشکر از پیگیری تون
مباحث طبقه بندی شده را دانلود کردم و با پسورد ارسالی باز کردم مشکلی مشاهده نشد
اینم تصویر بعد از باز شدن

خیر بنده چند بار هست دارم امتحان میکنم اصلاً هم باز نمیشه و مشکل هنوز هست.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲، ۰۷:۳۱ صبح)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱، ۱۰:۴۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱، ۰۱:۰۷ عصر)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱، ۱۲:۳۸ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱، ۱۱:۵۰ صبح)khansa نوشته است: با سپاس
متأسفانه برای منم قسمت طبقه بندی شده شامل مباحث و تاریخ ، ایران شهرساز ، و فایل ضمیمه رمز نادرست ارائه شده ولی سایر گزینه ها رو دانلود کردم ،سپاسگزار میشم بررسی شود.

سلام
لطفا یک بار دیگر دانلود کنید و گزارش دهید
مهندس امتحان کردم اما موفق نشدم  همچنان خطای رمز است.
با تشکر از پیگیری تون
مباحث طبقه بندی شده را دانلود کردم و با پسورد ارسالی باز کردم مشکلی مشاهده نشد
اینم تصویر بعد از باز شدن

خیر بنده چند بار هست دارم امتحان میکنم اصلاً هم باز نمیشه و مشکل هنوز هست.
یکی از دوستان که خرید کرده لطفا تست کنه اگر نشد تا دوباره آپلود کنم

پاسخ
به مناسبت آغاز سال تحصیلی تا ساعت روز شنبه پکیج مرحله اول ایران شهرساز در گرایش های طراحی شهری و برنامه ریزی شهری با 25 درصد تخفیف(استثنایی و غیر قابل تکرار) ارائه می شود.
و بانک تست ایران شهرساز با بیش از 15000 تست نیز با 40 درصد تخفیف به قیمت 6000 تومان ارائه می شود.
خرید را میتوانید به سادگی و به صورت آنلاین انجام و در همان لحظه نیز پکیج و بانک تست را دریافت کنید.
در صورت خرید پکیج+بانک تست میتوانید به رایگان در 10 آزمون آنلاین ایران شهرساز نیز شرکت کنید.
در صورت پرداخت هر دو از لینک زیر برای گرایش برنامه ریزی 100 هزار تومان:
http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=bank
و طراحی شهری 114 هزار تومان
http://www.iranshahrsaz.com/usercp.php?action=bank
بعد از پرداخت برای دریافت هدیه و شرکت در آزمون (خرید بانک تست و پکیج)را به شماره 09171388783 پیامک کنید.

پاسخ
سلام فایل اول و قسمت دوم شماره 6 برای من باز نشد مشکل داشت. چه کنم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
[img]http<a href=[/img][تصویر:  38851293681699895439.jpg]" />
بنده هم همچنان مشکلات خاص که در بالا گفتم رو در این قسمت دارم و موفق نشدم باز کنم !!! (برای اونایی که خطا میده اینه خطاش )

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۵، ۰۷:۱۶ صبح)khansa نوشته است: بنده هم همچنان مشکلات خاص که در بالا گفتم رو در این قسمت دارم و موفق نشدم باز کنم !!!

امروز بررسی و در صورت نیاز جایگزین میگردد

پاسخ
یکی از فایلها ظاهرا مشکلی برایش پیش آمده احتمالا دلیلش فارسی بودن نام آن می باشد که با توجه به خراب شدن هارد سیستمم باید جستجو ریکاوری کنم و مجددا آپلود کنم
داوطلبینی که قبل از مشکل دار شدن دانلود نمو ده اند لطفا فایل را به آدرس iranshahrsaz@yahoo.com ایمیل کنند.
فایلهای زیر:
1- ایران شهرساز:حجم 6.4 مگابایت در حالت zip
شماره 6-
قسمت دوم:تاریخ شهر و شهرسازی:حجم 27.6 مگابایت در حالت zip

پاسخ
فرصت تخفیف به پایان رسید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,690 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,405 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,022 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,076 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,877 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,428 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,145 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان