ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید
نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

سپاس شده توسط: atelieahjam
2
RE: نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید
[img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]

3
(1393-5-21، 04:46 عصر)'leila' نوشته است:  نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید

با عرض سلام

در خصوص فعالیت شما در سایت کمال تشکر را دارم .

نظری که خودم در مورد فعالیت در فضای سایت دارم ، البته به نحوی که می بینم اینطوره :
من از خیلی از تایپک های سایت از گذشته تا به امروز بازدید داشتم و غالبا دیدم در گذشته فعالیت های اعضا بسیار پر رونق بود و همچنین طی ایجاد یک تایپک جدید در سایت سایر اعضا کلی کامنت میگذاشتند و ابراز نظر می کردند ، ولی الان اصلا اینطور نیست ، در حال حاضر فقط تایپک هایی که حاوی مطالبی از قبیل برگزاری مسابقه و اهداء جوایز و پیش بینی مسابقات ورزشی باشند ، تقریبا مقداری طرفدار داره و آمار بازدید و تعداد کامنت های ارسالی در این نوع تایپک ها بیشتر هستش .

یه مدتی هم میزگردهای علمی در سایت برگزار شده بود که واقعا فضای فعالیت های علمی خیلی خوبی ایجاد شده بود و همه مشارکت داشتند ، با برگزار نشدن این میزگردها دوباره فعالیت ها کمی پایین اومده .

یکی از دلایلی که می تونه در حال حاضر توجیه کننده فعالیت کم در سایت باشه ، فکر میکنم فصل تعطیلات باشه ، چون غالبا فصل تابستان فصل تعطیلی تحصیلی هستش و نیازهای تحصیلی در این فصل کمتر از سایر فصل هاست، بنابراین فعالیت ها در سایت کمتر میشه و عمده ترین دلیلی که برای فعالیت در سایت دیده میشه برمیگرده به همین احتیاجات و نیازهای تحصیلی.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Brightness
4
(1393-5-21، 06:35 عصر)'atelieahjam' نوشته است:  
(1393-5-21، 04:46 عصر)'leila' نوشته است:  نظرتون را در مورد فعالیت ام در سایت بنویسید

با عرض سلام

در خصوص فعالیت شما در سایت کمال تشکر را دارم .

نظری که خودم در مورد فعالیت در فضای سایت دارم ، البته به نحوی که می بینم اینطوره :
من از خیلی از تایپک های سایت از گذشته تا به امروز بازدید داشتم و غالبا دیدم در گذشته فعالیت های اعضا بسیار پر رونق بود و همچنین طی ایجاد یک تایپک جدید در سایت سایر اعضا کلی کامنت میگذاشتند و ابراز نظر می کردند ، ولی الان اصلا اینطور نیست ، در حال حاضر فقط تایپک هایی که حاوی مطالبی از قبیل برگزاری مسابقه و اهداء جوایز و پیش بینی مسابقات ورزشی باشند ، تقریبا مقداری طرفدار داره و آمار بازدید و تعداد کامنت های ارسالی در این نوع تایپک ها بیشتر هستش .

یه مدتی هم میزگردهای علمی در سایت برگزار شده بود که واقعا فضای فعالیت های علمی خیلی خوبی ایجاد شده بود و همه مشارکت داشتند ، با برگزار نشدن این میزگردها دوباره فعالیت ها کمی پایین اومده .

یکی از دلایلی که می تونه در حال حاضر توجیه کننده فعالیت کم در سایت باشه ، فکر میکنم فصل تعطیلات باشه ، چون غالبا فصل تابستان فصل تعطیلی تحصیلی هستش و نیازهای تحصیلی در این فصل کمتر از سایر فصل هاست، بنابراین فعالیت ها در سایت کمتر میشه و عمده ترین دلیلی که برای فعالیت در سایت دیده میشه برمیگرده به همین احتیاجات و نیازهای تحصیلی.

با تشکر و موفق باشید

منم با نظر شما کاملا موافقم ولی باید کاری کنیم تا فقط موقع نیاز به سایت مراجعه نکنند و فعالیت مستمر داشته باشند

5
(1393-5-21، 11:06 عصر)'leila' نوشته است:  منم با نظر شما کاملا موافقم ولی باید کاری کنیم تا فقط موقع نیاز به سایت مراجعه نکنند و فعالیت مستمر داشته باشند 

برای فعالیت مستمر ، اعضای گرامی خودشان باید انگیزه و اشتیاق لازم را داشته باشند. البته تعدادی از دوستان فعال در سایت هستند که همیشه اشتیاق و انگیزه برای فعالیت را دارند و سایت در واقع توسط همین چند نفر داره پیش میره ، اما سایر اعضای غیرفعال هم باید به جمع این عزیزان بپیوندند و در هر چه بهتر شدن فضای سایت گام های موثری بردارند.

با تشکر

6
(1393-5-21، 11:23 عصر)'atelieahjam' نوشته است:  
(1393-5-21، 11:06 عصر)'leila' نوشته است:  منم با نظر شما کاملا موافقم ولی باید کاری کنیم تا فقط موقع نیاز به سایت مراجعه نکنند و فعالیت مستمر داشته باشند 

برای فعالیت مستمر ، اعضای گرامی خودشان باید انگیزه و اشتیاق لازم را داشته باشند. البته تعدادی از دوستان فعال در سایت هستند که همیشه اشتیاق و انگیزه برای فعالیت را دارند و سایت در واقع توسط همین چند نفر داره پیش میره ، اما سایر اعضای غیرفعال هم باید به جمع این عزیزان بپیوندند و در هر چه بهتر شدن فضای سایت گام های موثری بردارند.

با تشکر

انشالله

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مسابقه طراحی سایت و المان میدان امام خمینی نیشابور leila 782 1393-5-21، 04:42 عصر
آخرین ارسال: leila
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  بررسی الگوی فضای پر خالی در مسکن ایرانی در دوره های معاصر 10 ساعت پیش marziyeh.b asmanaran مسکن
  دانلود دفترچه راهنمای دکتری شهرسازی سراسری 1396 1-30 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 1-30 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  کارآموز معماری- جهت برداشت در ابنیه بافت تاریخی تهران 1-30 دفتر معماری و شهرسازی دفتر معماری و شهرسازی آگهی استخدام معماری
  دانلود نقشه معماری فاز یک زیر بنا 160متر 1-28 ali najafi hedie73 نقشه کد معماری
  >>>دانلود سوالات کنکور سراسری کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری 92-84 + جواب<<... 1-27 Avril256 alireza سوالات کنکور برنامه ریزی شهری
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه 1-27 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد 1-27 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 1-27 somita sahel62 اخبار طراحی شهری
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری 1-27 ehsan_de alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  امنیت شهری 1-25 caroline caroline درخواست پایان نامه
  غیر رایگان  نقشه کاربری اراضی شهر تهران 1-25 parasto_gh En.emami طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 1-23 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) 1-23 alireza زهرا مقربی عکس ، فیلم و mp3
  تدریس و آموزش روش راندینلی 1-20 yaser seraj RMonaa مدل های کمی در شهرسازی
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل