امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
41min>فایلmp3 نکات کنکوری کتاب دکتر قریب وجلد 3 سبز شهرداری و آمار و جمعیت 90-منبع 94
سلام
اولین فایل با لینک دانلود مستقیم با حجم حدود 38 مگابایت و مدت 41:26 دقیقه می باشد
این فایل یکی از منابع کنکور ارشد 94 می باشد که در لیست پکیج در منابع مباحث عمومی گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری با عنوان حمل و نقل ارائه گردیده است.
41min>فایلmp3 نکات کنکوری کتاب دکتر قریب وجلد 3 سبز شهرداری و آمار و جمعیت 90-منبع 94
امیدوارم توانسته باشم کمکی هر چند کوچک به شما دوستان کرده باشم.
انتشار این فایل کاملا مجاز می باشد و حتی بدون ذکر منبع هم ایرادی ندارد.
با تشکر
اگر موافق باشید میتوانیم بعد از گوش کردن این فایل و نکته برداری آزمونی را برگزار کنیم.

توضیح در مورد فایل:
این منبع یکی از منابع کنکور 94 در گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری در درس مباحث عمومی می باشد که جزوه کلاسی رتبه 59 کنکور 93 می باشد و تماما نکات کنکوری می باشد.و این فایل جزو پکیج برنامه ریزی و طراحی ایران شهرساز می باشد که در سایت ارائه گردیده است.
فایل mp3 حمل و نقل و آمار 90-منبع مباحث عمومی ارشد طراحی شهری و برنامه ریزی شهری 94
لطفا در انتخاب فایل دقت کنید:
دانلود فایل صوتی همراه با آهنگ پس زمینه بدون کلام:
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...-40min.mp3

دانلود فایل صوتی بدون آهنگ پس زمینه بدون کلام:
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...-40min.mp3
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، تیلور ، sahar19 ، oyster
ممنون عالی بود البته 10 دقیقه اول صدای چه چه پرنده آرامش خاصی می داد
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، barana
سلام این فایل حمل و نقل واسه طراحی شهری هم هست؟ پس چرا اسم طراحی شهری رو کمرنگ گذاشتین؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۲۳، ۱۰:۰۸ صبح)'moalyi' نوشته است: سلام این فایل حمل و نقل واسه طراحی شهری هم هست؟ پس چرا اسم طراحی شهری رو کمرنگ گذاشتین؟؟

برای طراحی شهری هم هست.
لینک دار شدن باعث کمرنگ شدن شده است.

پاسخ
ممنون...... ایده جالبیه..... جالب تر این که دوستان می تونند با آهنگ پس زمینه یا بدون آهنگ دانلودش کنند .......

آخرین ارسال های من :
پاسخ
قسمت دوم بعد از 10 دقیقه نکات بسیار مهم و کنکوری کتاب شبکه ارتباطی در طراحی شهری"دکتر قریب و جلد 3 سبز شهرداری می باشد

پاسخ
بدرخواست یک عضو
up....

پاسخ
سلام مهندس
برا من دانلود نمیشه ؟؟؟
آخرین ارسال های من :

[font=Tahoma]آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند[/font]

[font=Tahoma]آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند[/font]
[font=Tahoma]
آدم هاي كوچك پشت سر ديگران سخن مي گويند
[/font]
پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۲۴، ۰۹:۱۳ عصر)raoof نوشته است: سلام مهندس
برا من دانلود نمیشه ؟؟؟

سلام
مشکلی ندیدم دانلود شد
چه اروری میده؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری alireza 0 1,182 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 964 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
  20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,335 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,159 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
  دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,083 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
  پذیرش 152 نفر روزانه و 44 نفر شبانه سال 94 گرایش های برنامه ریزی شهری-روزانه alireza 2 1,566 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۳:۵۵ صبح
آخرین ارسال: ryeram7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان