امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصوبه وام مسکن خبرنگاران در دولت قبل به بانک مرکزی رفت/ آقای سیف از مدیران خود مطالبه
مصوبه وام مسکن خبرنگاران در دولت قبل به بانک مرکزی رفت/ آقای سیف از مدیران خود مطالبه کند

وزیر سابق راه و شهرسازی با اشاره به این‌که وام مسکن خبرنگاران توسط دولت قبل تصویب شد، گفت: آقای سیف برای اطلاع از جزئیات این مصوبه می‌تواند از زیرمجموعه بانک مرکزی مصوبه دولت را بخواهد.

علی نیکزاد در گفت‌وگو با تسنیم با بیان این‌که وام مسکن خبرنگاران در شورای عالی مسکن دولت قبل تصوب شد، اظهار کرد: نامه این مصوبه نیز برای حسینی وزیر وقت ارشاد و فرهنگ اسلامی داده شد، دو سه بار هم این مسئله مطرح و قرار شد آقای بهمنی در جایگاه بانک مرکزی این مشکل را حل کند.

وی تصریح کرد: آقای سیف می‌تواند به زیرمجموعه‌های بانک مرکزی بگوید مصوبات دولت قبل را بیاورند، وام مسکن خبرنگاران صراحتا در مصوبات آمده است.

وی خاطرنشان کرد: به‌طور قطع مصوبه وام مسکن خبرنگاران در بانک مرکزی موجود است.

رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به پرسش تسنیم در خصوص سرنوشت وام مسکن خبرنگاران گفته بود: من الان یک سال است که در بانک مرکزی هستم ولی اولین بار است که چنین چیزی را می شنوم.

سیف در پاسخ به این پرسش که آیا وام مسکن خبرنگاران منتفی شده است؟ اظهار کرد: اصلا (این طرح) مطرح نبوده است، اگر چیز جدیدی می خواهید مطرح کنید بفرستید ما بررسی می کنیم. اما من مصوبه ای در این‌باره ندیده ام.

پیش از این محمدمهدی دانی رئیس انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران طی گفتگویی با گلایه از عدم پیگیری مصوبه وام ۳۰ و ۴۵ میلیونی مسکن خبرنگاران در دولت گفته بود که این موضوع را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهد کرد.  
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  موزه هنرهای معاصر شنبه واگذار می شود/ موزه خواری در روز روشن sara515 0 639 ۱۳۹۵-۱-۱۹، ۰۶:۰۶ عصر
آخرین ارسال: sara515
  واکنش مرادخانی به شایعه واگذاری موزه هنرهای معاصر sara515 0 646 ۱۳۹۵-۱-۱۹، ۰۶:۰۶ عصر
آخرین ارسال: sara515
  استخری از جنس آسمان بر روی زمین yalda118 0 643 ۱۳۹۵-۱-۱۲، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  برج‌های مسکونی که به راحتی حمل می‌شوند yalda118 0 734 ۱۳۹۵-۱-۱۲، ۰۵:۵۰ عصر
  ورکشاپ در "رم" و بازدید از بینال معماری ونیز yalda118 0 642 ۱۳۹۵-۱-۹، ۰۴:۴۰ صبح
  موجی تازه از دزدیدن آثار تاریخی در تهران yalda118 0 599 ۱۳۹۵-۱-۹، ۰۴:۳۹ صبح
  آیا درختان پارک شهر در انتظار قطع شدن هستند؟ yalda118 0 548 ۱۳۹۵-۱-۹، ۰۴:۳۹ صبح
  نکوداشت روز جهانی معماری و شهرسازی در کشور leila 0 811 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۴:۳۸ صبح
آخرین ارسال: leila
  فصلنامه مسکن و محیط روستا، شماره ۱۵۰، تابستان ۱۳۹۴ leila 0 1,011 ۱۳۹۴-۶-۲۵، ۱۲:۲۷ عصر
  همایش ملی به کارگیری اصول و فنون معماری و شهرسازی ایرانی – اسلامی در دوره معاصر leila 0 663 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۱۲:۰۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان