امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ داغ <<<< نتایج نهایی آزمون دکتری فردا 26 مرداد
اسامی پذیرفتگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال 1393 فردا اعلام می‌شود

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: اسامی پذیرفته شدگانی که در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D»(نیمه متمرکز) سال 1393، پس از انتشار کارنامه اولیه، اولویت‌های انتخابی خود را در فرم انتخاب رشته مندرج در سایت اطلاع‌رسانی این سازمان درج کرده‌اند و بر اساس نتایج گزینش اولیه در یک یا چند کدرشته‌ محل از اولویت‌های انتخابی برای مصاحبه معرفی ودرمصاحبه شرکت نموده‌اند، در فردا یکشنبه 26 مرداد ماه از طریق ‌سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی:www.sanjesh.org اعلام می‌گردد.
ینابراین گزارش، از داوطلبانی که در ردیف پذیرفتگان نهایی این آزمون قرار می‌گیرند، دعوت می‌شود با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که در این خصوص منتشر خواهد شد، ضمن مراجعه به وب سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه زمانی ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مربوط به هر کدرشته محل، در زمان مقرر برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده درسایت موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.

http://www.isna.ir/fa/news/93052512759/%...8%A7%D9%85

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza
ما منتظر خبرای خوش قبولی دوستان هستیم .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
Up.........

پاسخ
با توجه به فعالیت بالا و رد شدن این ارسال مهم در بین آمار
امیدواریم فردا اعضا نتیجه بسیار خوبی را بگیرند و خبرهای خوبی را بشنویم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
جواب دکتری اومد
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان داوطلب
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
[img]/images/smilies/sheklak/104.gif[/img]دوستان دکتر باین اعلام کنن قبولیشونو... ما منتظریماااا
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
همچنان منتظر خبر خوبیم ... 

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ از اول دی/ برگزاری یک آزمون Sahab 0 510 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  تکلیف ثبت نام در کنکور دکتری 96 مشخص شد/ بازگشت هزینه ثبت نام آزاد Sahab 0 468 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
  اطلاعيه ثبت ‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي-شهریور 95 Sahab 0 748 ۱۳۹۵-۴-۴، ۰۵:۵۱ صبح
  ثبت ‌نام آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان آغاز شد Sahab 0 969 ۱۳۹۴-۹-۷، ۱۰:۵۷ عصر
Wink تونل اميركبير، نمونه‌اي از اداره شهر با آزمون و خطا behrad mazhari 0 1,132 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۶:۲۱ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  اطلاعیه زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سراسری سال 1394 raoof 0 1,674 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: raoof
  مهم <نتایج آزمون ارشد ناپیوسته مجازی و پردیس های خودگردان امشب ساعت 22 godonly. 1 1,369 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۲:۲۵ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از 27 مهرماه godonly. 1 1,789 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و نحوه‌ برگزاري آزمون دوره فراگير ارشد leila 0 1,046 ۱۳۹۳-۶-۲، ۰۳:۲۷ عصر
آخرین ارسال: leila
  زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری سراسری 1393 godonly. 0 1,011 ۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان