امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکنش مسجدجامعی به مرگ کارگر تهرانی
واکنش مسجدجامعی به مرگ کارگر تهرانی

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به فوت کارگری که توسط ماموران گشت شهرداری مورد ضرب و شتم قرار گرفته و فوت شده بود، گفت: باید به این موضوع پرداخته شود تا اینگونه مسائل دیگر تکرار نشود.
احمد مسجدجامعی پیش از آغاز هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران در سخنانی به حادثه‌ای که هفته گذشته در منطقه چهار رخ داده و طی آن فردی که مشغول جمع‌آوری نخاله بوده است، مورد ضرب و شتم پیمانکاران شهرداری قرار می‌گیرد، گفت: این کارگر در حوزه تفکیک زباله کار می‌کرده است. من این سوگ را تسلیت عرض می‌کنم و می‌خواهم کسانی که پیش از این موارد مشابه را اقدام و ریشه‌یابی کرده‌آند به این مسئله نیز بپردازند تا این گونه مسائل تکرار نشود و اهمیت آن معلوم گردد.

وی با اشاره به حادثه جان باختن کودکی هشت ساله در استخر "یادیاران" که زیرمجموعه شهرداری فعال است، گفت: آقای رضازاده رئیس کمیته ورزش گزارشی از این موضوع تهیه کرده بود که من از او خواستم این موضوع و این گزارش را تکمیل و ارائه کند. مسجدجامعی ادامه داد: دست اندرکاران تهیه این گزارش به من گفتند خانواده مرحوم بسیار از توجه شورا به این مسئله راضی بودند. پدر خانواده معلم است و این خانواده می‌گویند ما انتظار داشتیم استخر یک روز تعطیل شود اما همچنان به کار خود ادامه می دهد.

وی تاکید کرد: ادبیات توجه به جان و هیثیت انسان در شورای چهارم مد نظر ما بوده و هست. هفته گذشته مرحوم علی چراغی بر اثر ضرب و شتم توسط ماموران گشت سد معبر منصوب به ناحیه چهار - منطقه چهار شهرداری تهران به مدت یک هفته در بیمارستان بستری شده بود که سرانجام روز پنج شنبه 23 مرداد در بیمارستان نورافشار تهران جان باخت. گفته می‌شود که این فرد مشغول جابجایی نخاله بوده است که با پنجه بوکس مورد ضرب و شتم پیمانکاران شهرداری قرار می‌گیرد.

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  واکنش مرادخانی به شایعه واگذاری موزه هنرهای معاصر sara515 0 648 ۱۳۹۵-۱-۱۹، ۰۶:۰۶ عصر
آخرین ارسال: sara515
  برج‌های مسکونی که به راحتی حمل می‌شوند yalda118 0 736 ۱۳۹۵-۱-۱۲، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  همایش ملی به کارگیری اصول و فنون معماری و شهرسازی ایرانی – اسلامی در دوره معاصر leila 0 664 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: leila
  طراحی نیمکت های بوستون با انرژی خورشیدی به منظور ساخت جامعه ای مشارکتی leila 0 792 ۱۳۹۴-۶-۷، ۱۱:۰۰ صبح
  به جریان افتادن مجدد مسابقه ۳میلیاردی “طراحی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس” leila 0 706 ۱۳۹۴-۶-۲، ۰۴:۵۵ عصر
  معماری منحصر به فرد رستوران نمک شیراز + تصاویر MHAKBARI 0 901 ۱۳۹۴-۱-۱۴، ۰۸:۳۷ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  پسرفت معماري ايراني مربوط به ساختار فرهنگي و اقتصادي جامعه است leila 0 1,041 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۹:۵۳ صبح
  شهردار تهران به قوانین پایبند نیست leila 0 961 ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۰۲:۳۶ عصر
  واکنش چمران به پیشنهاد پس گرفتن انتخاب شهردار از شورا leila 0 830 ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
  در جلسه علنی شورای شهر به ریاست چمران چه گذشت؟ leila 0 790 ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۰۲:۰۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان