امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمايي جهت آمادگي كنكور دكتراي شهرسازي
سلام دوستان ، من كارشناس ارشد شهرسازي هستم قصد شركت در كنكور سراسري و پرديس رو براي دكترا دارم اگر ممكنه كمك كنيد كه چه كتابها ،جزوه ،مقالات و....... رو مطالعه و تهيه كنم  و يا اگر كلاسي براي آمادگي كنكور سراغ داريد كه عملكرد خوبي تو قبولي دكترا داشته لطفا معرفي كنيد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۶:۲۲ عصر)'Sanaz54' نوشته است: سلام دوستان ، من كارشناس ارشد شهرسازي هستم قصد شركت در كنكور سراسري و پرديس رو براي دكترا دارم اگر ممكنه كمك كنيد كه چه كتابها ،جزوه ،مقالات و....... رو مطالعه و تهيه كنم  و يا اگر كلاسي براي آمادگي كنكور سراغ داريد كه عملكرد خوبي تو قبولي دكترا داشته لطفا معرفي كنيد

سلام
با مهندس URBAN 98 در ارتباط باشید ایشون کنکور امسال شرکت کرده بودند و مرحله اول هم رتبه خوبی کسب کرده بودند

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98
(۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۶:۲۲ عصر)Sanaz54 نوشته است: سلام دوستان ، من كارشناس ارشد شهرسازي هستم قصد شركت در كنكور سراسري و پرديس رو براي دكترا دارم اگر ممكنه كمك كنيد كه چه كتابها ،جزوه ،مقالات و....... رو مطالعه و تهيه كنم  و يا اگر كلاسي براي آمادگي كنكور سراغ داريد كه عملكرد خوبي تو قبولي دكترا داشته لطفا معرفي كنيد

سلام مهندس
اول از همه گرایشتون را در ارشد و بعد کتبی که خوب مطالعه کردید تا به حال و میزان تسلط بر زبان و همچنین تعداد و نوع مقالات یا طرح پژوهشی که دارید را بنویسید تا دقیق تر راهنماییتان کنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Sanaz54

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,144 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  رمزهاي موفقيت در كنكور كارشناسي ارشد Sadeghpour 2 2,533 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  جزييات تكميل ظرفيت كنكور ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد yaser seraj 5 5,336 ۱۳۹۱-۶-۲۷، ۰۶:۲۱ عصر
آخرین ارسال: yaser seraj
Bug یک تحلیل و مقایسه خیلی خیلی ساده بین کنکور 90 و 91 جهت استرس زدایی!!! ایلیا 5 4,287 ۱۳۹۱-۶-۱۰، ۰۸:۳۳ عصر
آخرین ارسال: saminta
  رتبه شما توسط اساتيد برتر شهرسازي تاييد شد: كنكور سال 91 radan 1 1,734 ۱۳۹۱-۱-۲۶، ۰۷:۳۴ صبح
  نظرسنجي=>بهترين كار براي ساعات پاياني قبل از كنكور سراسري 1390 چيست؟ alireza 7 3,488 ۱۳۹۰-۱۱-۲۵، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: sanaz.f
  عدم تعلق مهر نظام مهندسي شهرسازي به كارشناسي هاي غير مرتبط(عمران،جغرافيا،اقتصاد و...) godonly. 1 4,560 ۱۳۹۰-۵-۲۸، ۰۷:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان