امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استخدامی های شهرسازی
 سلام دوستان . چرا تو استخدامی های جدید شهرداری! ٬ رشته ی شهرسازی رو نمی خوان؟تو هیچ استانی! خراسان شمالی .مازندران و .... ادم افسردگی می گیره. و پشیمون از درس خوندن.همش حسابداری.مدیریت.عمران.محیط زیست.پس جای ما کجاس؟یعنی وجود یه شهرساز توی شهرداری های جدید لازم نیست واقعا؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
یعنی همه از این وضع راضی هستند؟

پاسخ
بله،تأسف آوره . گرچه به این رشته ها هم در شهرداری نیاز هست اما اینکه نیازی به استخدام شهرساز نیست،جالبه!
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
اینو باید به وزیر محترم گفت که چرا به امور شهرداریها نظارت ندارن که الان تو شهری که من زندگی میکنم طرف با لیسانس تربیت بدنی کارشناس شهرسازی هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img] [img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img]  [img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری ! سلام کسی شعاع عملکرد کاربری های مختلف رو داره!!! javadrigi 4 5,510 ۱۳۹۴-۸-۱۱، ۱۲:۳۴ صبح
آخرین ارسال: Razgoli
  شرکت خدمات شهرسازی farnoosh joon 11 3,800 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۰:۱۹ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  پروانه شهرسازی farnoosh joon 4 3,039 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۰:۱۹ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  درخواست چارت دروس مهندسی شهرسازی به صورت ترمیک hamed_moztarzadeh 0 1,636 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  کمک... محاسبه سرانه های شهری rezvan87 6 5,370 ۱۳۹۳-۳-۹، ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  انجام پروژه معماری و شهرسازی برای رفاه شما alireza 28 18,410 ۱۳۹۳-۲-۲۵، ۱۰:۳۷ صبح
آخرین ارسال: E-sa
  دوستان به نمونه های موردی خارجی ورودی شهر نیاز دارم s1s2s3 2 2,418 ۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۳:۱۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  طنز شهرسازی 13-12 0 1,360 ۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۴۱ عصر
آخرین ارسال: 13-12
  راهکارهای ایجاد جداره های پایدار atria 0 997 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۱۰:۵۵ عصر
آخرین ارسال: atria
  کمک.......رهیافت های تمرکز زدایی و تمرکز گرایی در نظام شهری ایران rezvan87 3 1,881 ۱۳۹۱-۱۰-۷، ۰۸:۱۷ صبح
آخرین ارسال: yaser seraj

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان