امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک کمک مغایرت معدلم بیچاره شدم
دوستان من معدلی که واسه سازمان سنجش اعلام کردم 18.44 بوده در حالی که معدله فارغ التحصیلیم 18.54 هستش یعنی الان منو ثبت نام نمی کنن؟؟؟؟؟؟؟دوستان خواهشا سریع راهنماییم کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۳، ۱۱:۰۰ صبح)'amir223' نوشته است: دوستان من معدلی که واسه سازمان سنجش اعلام کردم 18.44 بوده در حالی که معدله فارغ التحصیلیم 18.54 هستش یعنی الان منو ثبت نام نمی کنن؟؟؟؟؟؟؟دوستان خواهشا سریع راهنماییم کنید.

سلام نگران نباشید
معدل اعلامی کمتر بوده فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
به سازمان زنگ زدید؟
یا در سامانه اعلام کردید؟

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط amir223
سنجش که کلا همیشه خطوطش اشغاله.
اما تو سامانه هنوز مطرح نکردم آخه میگن به سامانه هم جواب نمیدن.:(

پاسخ
سلام دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد
مغایرت معدل وقتی مسئله ساز هست که شما بیشتر از واقعیت نوشته باشید.
هیچ مسئله ای نیست اصلا نگران نباشید معدل تو رتبه و جایی که قبول میشید تاثیر داره واسه همین زیاد نوشتنش ایراد داره نه کم نوشتنش
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط amir223
مهندس  [b]haydariyan[/b]  شما مطمئنید؟؟؟؟امیدوارم که اینطور باشه.خیلی نگرانم  و شدیدا استرس گرفتم :(

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۳، ۱۱:۱۸ صبح)'amir223' نوشته است: مهندس  [b]haydariyan[/b]  شما مطمئنید؟؟؟؟امیدوارم که اینطور باشه.خیلی نگرانم  و شدیدا استرس گرفتم :(

آره مطمئنم اصلا نگران نباشید
من خودم دوسال پیش ده صدم کمتر نوشته بودم هیچ اتفاقیم نیافتاد و نباید بیافته چون این اتفاق به ضرر کسی که کمتر نوشته شاید اون چند صدم تو یه جای بهتر قبول شدن تاثیر داشته باشه.اصلا جای هیچ نگرانی نیست.
با اینکه نمیدونم چی و کجا قبول شدید بهتون تبریک میگم. به جای نگرانی برید و  قبول شدن و شروع مرحله جدیدی از تحصیلتون رو جشن بگیرید.امیدوارم تک تک لحظه های پیش روی شما و همه دوستانی که امسال کسب موفقیت کردن و قبول شدن،پراز موفقیت و شادکامی باشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، amir223 ، Brightness
مهندس  haydariyan عزیز برا منم اختلاف 10 صدمه .
ممنون از راهنماییتون یه خورده خیالم راحت شد.واقعا ازتون ممنونم .
امیدوارم شما هم هر جا که هستید موفق باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
(۱۳۹۳-۶-۳، ۱۱:۴۱ صبح)'amir223' نوشته است: مهندس  haydariyan عزیز برا منم اختلاف 10 صدمه .
ممنون از راهنماییتون یه خورده خیالم راحت شد.واقعا ازتون ممنونم .
امیدوارم شما هم هر جا که هستید موفق باشید.

سلام دوست عزیز
منم به شما این اطمینان رو میدم که این اختلاف معدل (البته چون معدل خودتون بیشتر از اون چیزی هست که تو کارنامه کنکور درج شده)، به هیچ عنوان مسئله سازه نیست.
پس خیالتون رو کاملا راحت کنید.
چون برای خودم هم پیش اومده (البته با اختلاف بیشتر از 30 درصد)
موفق باشی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط amir223
در سایت سازمان سنجش این موضوع ذکر شده :
ه‍ - تذكرات‌ مهم
1ـ حضور شخص پذيرفته شده جهت ثبت‌نام الزامي است و ثبت‌نام منحصراً در تاريخهاي اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعيه صورت مي‌پذيرد.
2ـ معدل‌ ليسانس‌ پذيرفته‌ شده‌ بايد با معدلي‌ كه‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام براي شركت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، يكسان‌ باشد، بديهي است از ثبت‌نام قطعي آن دسته از داوطلباني كه داراي مغايرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرك آنان كمتر از معدل اعلام شده به اين سازمان باشد) جداً خودداري خواهد شد.
3- نظر به اينكه در دستورالعمل ثبت‌نامي ارسالي به كليه دانشگاهها و موسسات پذيرنده دانشجو در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1393 ابلاغ گرديده است تا از پذيرفته شدگاني كه داراي مغايرت معدل (معدل مندرج در مدرك تحصيلي آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت نامي از طرف داوطلبان به اين سازمان باشد) مي‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آيد، لذا ضرورت دارد اين دسته از پذيرفته شدگان به دانشگاه محل قبولي خود مراجعه نموده و مدارك لازم مندرج در اين اطلاعيه را به آنجا ارائه نمايند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسي لازم در مدارك و مستندات ارائه شده صورت گيرد. داوطلباني كه داراي مغايرت معدل مي‌باشند مي‌بايست وضعيت نهايي خود را تا پايان آبان ماه از دانشگاه محل قبولي پيگيري نموده و از مراجعه به اين سازمان جداً خودداري نمايند. درصورت لزوم چنانچه در اين رابطه سوالي دارند مي‌توانند از طريق سايت سازمان در بخش پاسخگويي اينترنتي اقدام نمايند. بديهي است به مراجعات حضوري و هر نوع مكاتبه‌اي غير از سايت اين سازمان پاسخ داده نخواهد شد.
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1695
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
برای اینکه خیالتون راحت بشه،توی سایت سازمان سنجش مشکلتون رو بیان کنید.مطمين باشید به سرعت جواب میدن.من خودم بارها برام مشکل یا سوالی پیش اومده،سریعاً جواب دادن.از این لحاظ خیالتون راحت باشه،اصلاً نگران نباشید.اگر همین امروز صبح مشکلتون رو بگید،احتمال زیاد همین امروزم جوابتون رو میگیرید.فقط کافیه از طریق لینک زیر عضو سایت بشید و مشکلتون رو مطرح کنید.
http://request.sanjesh.org/noetrequest/

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,065 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: pishrurbanist
      منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,150 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: M.Noori
      من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک زمردیان 3 1,264 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان