امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتمال داره دانشگاههای شبانه و غیرانتفاعی تکمیل ظرفیت بگیرند؟
سلام
یک سوال داشتم خدمتتون
گفتم ببینم احتمال داره دانشگاههای شبانه و غیرانتفاعی تکمیل ظرفیت بگیرند؟

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mardin
سوال بچه هایی که قبول شدن هم میتونند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند تا مثلا از غیر انتفاعی بتونند برند شبانه؟
خواهشا پاسخ بدید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۴، ۱۲:۴۹ صبح)'almas125' نوشته است: سوال بچه هایی که قبول شدن هم میتونند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند تا مثلا از غیر انتفاعی بتونند برند شبانه؟
    خواهشا پاسخ بدید

بستگی داره.پارسال شبانه شهید رجایی 3 نفر تکمیل ظرفیت زده بود.
    شما اگر هم قبول شده باشین باز هم میتونین تکمیل ظرفیت شرکت کنید.از غیرانتفاعی هم(در صورت  قبولی)میتونین برین شبانه.مشکلی نداره
    اما اگر یه وقت روزانه تکمیل ظرفیت زده بود و شما قبول شدین باید حتما برین
    من با توجه به اطلاعات پارسالم جوابتونو دادم. 

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، mardin
    ممنونم
    [img]/images/smilies/sheklak/3.gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 790 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      پذیرش 167 نفر (+15)روزانه و 60 نفر(+16) شبانه گرایش های برنامه ریزی شهری 95 alireza 0 774 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۵۲ عصر
      پذیرش 152 نفر روزانه و 44 نفر شبانه سال 94 گرایش های برنامه ریزی شهری-روزانه alireza 2 1,566 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۳:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: ryeram7
      پذیرش 140 نفر غیرانتفاعی سال 94 گرایش های برنامه ریزی شهری alireza 1 1,431 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۳۷ عصر
      رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,678 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: meisam1360
      انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,251 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: atete
      با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,147 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: farnoosh22
      غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
      دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم alireza 0 1,031 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان