امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا مرحوم چراغی باید با آر پی جی کشته می شد تا صدا و سیما عکس العمل نشان میداد؟

مرحوم چراغی باید با آر پی جی کشته می شد!
صدا و سیمای ما آنقدر غرق نشان دادن بدبختی های ملت آمریکاست که وقتی اتفاقی شبیه آن در همین کنار ما هم رخ می دهد، هیچ اتفاقی نمی افتد.
ما مردم ایران عادت کرده ایم که در بخش های خبری مان بدی های آمریکا را بیشتر از خوبی هایش ببینیم، اما بدی ، بدی است و خوبی هم خوبی.

اما صدا و سیما هر بدی ای را نشان نمی دهد و هر خوبی ای را هم ایضا نشان نمی دهد.

نمونه اش همین ماجرای شهر فرگوسن آمریکاست که در آن پلیس این شهر ، یک شهروند سیاه پوست را با 6 گلوله کشته است. (خدا پلیس و سیاستمداران آمریکایی را به راه راست هدایت کند.) در ایران هم از آنجایی که باید بدی های آمریکایی ها به خوبی نشان داده شود که احیانا کسی دلش نخواهد برود و آنجا زندگی کند، در هر بخش خبری اخبار شهر فرگوسن با آب و تاب گزارش داده می شود و چهره پلید آمریکایی ها هم به ما نشان داده می شود.

اما به نظر من صدا و سیمای ما آنقدر غرق نشان دادن بدبختی های ملت آمریکاست که وقتی اتفاقی شبیه آن در همین کنار ما هم رخ می دهد، هیچ اتفاقی نمی افتد.

همین چند روز پیش یک کارگر بر اثر درگیری با نیروهای پیمانکاری شهرداری تهران به قتل رسید اما گویا هنوز از نظر صدا و سیما این اتفاق نیفتاده و یا ارزش آن را نداشته است که به آن پرداخته شود.

این چند روزه هرچه با خودم کلنجار رفتم علت این بی توجهی و بی اهمتی را نفهمیدم.

شاید بدی های خودمان آنقدر بد نیست که ارزش خبری داشته باشد. مثلا اگر مرحوم چراغی سیاهپوست بود و توسط نیروهای رسمی شهرداری نه پیمانی ها و آن هم با شلیک یک گلوله آر پی جی کشته می شد، از نظر صدا و سیما و بخش خبری آن ارزش خبری پیدا می کرد و به آن هم می پرداختند.

پی نوشت: نپرسید که چرا به آقای قالیباف چیزی نمی گویم که چرا حواسش به نیروهای شهرداری نیست. امیدی به ایشان ندارم.
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  موزه هنرهای معاصر شنبه واگذار می شود/ موزه خواری در روز روشن sara515 0 644 ۱۳۹۵-۱-۱۹، ۰۶:۰۶ عصر
آخرین ارسال: sara515
  برج‌های مسکونی که به راحتی حمل می‌شوند yalda118 0 738 ۱۳۹۵-۱-۱۲، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  برجی که واحدهای آن را ساکنان می‌سازند sara515 0 588 ۱۳۹۵-۱-۱۲، ۰۵:۳۰ عصر
آخرین ارسال: sara515
  آیا درختان پارک شهر در انتظار قطع شدن هستند؟ yalda118 0 555 ۱۳۹۵-۱-۹، ۰۴:۳۹ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  یکصد و هفتاد و هفتمین گفتمان هنر و معماری با عنوان “شهرهای جدید و توسعه پایدار” leila 0 886 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۷:۱۳ صبح
آخرین ارسال: leila
  یکصد و هفتاد و ششمین گفتمان هنر و معماری با عنوان ” آن روی سکه آموزش “ leila 0 791 ۱۳۹۴-۷-۴، ۰۳:۰۶ عصر
  همایش و نمایشگاه سالانه انبوه سازان ایران (همزمان با روز جهانی اسکان بشر) leila 0 773 ۱۳۹۴-۶-۲۵، ۱۲:۵۲ عصر
  مسابقه عکاسی همزمان با سومین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری leila 0 1,017 ۱۳۹۴-۶-۲۵، ۱۲:۴۸ عصر
  پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته با رویکرد کارآمد محوری برای شهروند leila 0 785 ۱۳۹۴-۶-۲۵، ۱۲:۳۰ عصر
  برگزاری ورکشاپ “طراحی انرژی در معماری با اعطای مدرک بین المللی” leila 0 579 ۱۳۹۴-۶-۸، ۰۹:۴۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان