امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درصدی در قبولی شما نقش داشته ایم؟....تشکر از مشاورین و مدیران و اعضای فعال
سلام
اگر درصدی در قبولی شما در ارشد نقش داشته ایم لطفا از عواملی که این نقش را ایجاد کرده اند تشکر خودتان را به جا بیاورید.
اگر هم مردود شدید ولی سایت در قبولی مرحله اول شما نقش داشته ازعوامل آن تشکر کنید.
شخصا از تمام مدیران و مشاوران و اعضایی که در قبولی اعضای سایت نقشی هر چند کوچک ایفا کرده اند تشکر میکنم

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ehsan7550 ، zohreh67 ، atelieahjam
سلام.

من به شخصه با توجه به اینکه لیسانسم غیر مرتبط بود و  شاغل بودم و درس هم نخونده بودم زیاد...  رتبه مرحله اولم خوب نشد. در مورد مرحله تشریحی هم چیز زیادی نمیدونستم و امکان کلاس رفتن هم نداشتم با توجه به شاغل بودنم.

در کل از مرحله تشریحی هر چی بود از سایت اسکیس و زیر نظر  خانم مهندس برایتنس و مهندس اسدی و باقی دوستان یاد گرفتم.

و لازم میدونم از خانم مهندس برایتنس تشکر ویژه داشته باشم

همجنین از مهندس اسدی و مهندس دهقان مدیریت سایت که زحمت زیادی هم کشیدن و همه دوستان تشکر میکنم.

آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، zohreh67 ، Brightness ، atelieahjam
من میخوام ارشد 94 امتحان بدم و تمام تلاشمو میکنم بهترین نتیجه رو بگیرم
خواستم همینجا از کل مجموعه ایران شهرساز تشکر کنم چون تا همین حالاشم کلی به من کمک کردن و میکنن.
امیدوارم بتونم ارشد 94 با کسب یه رتبه عالی گوشه ای از زحمات دوستان رو جبران کنم

آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
 به پای هرز باغ کال پرست.........!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,415 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,879 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,428 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,035 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 753 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 981 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,024 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 997 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 804 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان