امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395
در مورد زبان حق با مهندس حیدریانه هر روز کار کنید. در مورد استعداد میتونید هفته ای 4 ساعت پشت سرهم کار کنید(یک روز در هفته) و روی سرعت عمل بیشتر کار کنید. وگرنه خود سوالات به هیچ وقت سخت نیستند. فقط زمان کم دارند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
لطفا گزارش مطالعات را هم بنویسید+ زبان.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سپاسگزارم، یه پیشنهاد اگه موافق بودید استعداد هم با یه کتاب همشخص شروع کنیم، بخش بندی و زمان بندی کنیم، اینجوری می تونیم سوالاتمون از اون کتاب رو اینجا مطرح کنیم
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
(۱۳۹۴-۳-۳۱، ۱۱:۲۵ صبح)kiana7822 نوشته است: سپاسگزارم،  یه پیشنهاد اگه موافق بودید استعداد هم با یه کتاب همشخص شروع کنیم، بخش بندی و زمان بندی کنیم،  اینجوری می تونیم سوالاتمون از اون کتاب رو اینجا مطرح کنیم

خیلی خوبه.به شخصه کتاب کتاب مدرسان شریف حسین نامی را دارم اما از آنجا که کنکوری نیستم.هر کتابی که داشته باشید و مطالعه کنید تصویر صفحه ای که سوال دارید را آپلود کنید با هم بررسی خواهیم کرد.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، kiana7822 ، Brightness
سلام. من هم همراه دوستانم توی این کارگروه خواهم بود اما فقط سرعتم ممکنه نسبت به بقیه کمتر باشه،بنده رو عفو بفرمایید. حالا چقدی از آئین شهرسازی پایدار رو خوندید آفاق و کیانای عزیز؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، URBAN 98
(۱۳۹۴-۴-۳، ۱۱:۰۸ صبح)ONE نوشته است: سلام. من هم  همراه دوستانم توی این کارگروه خواهم بود اما فقط  سرعتم ممکنه نسبت به بقیه کمتر باشه،بنده رو عفو بفرمایید. حالا چقدی از آئین شهرسازی پایدار رو خوندید آفاق و کیانای عزیز؟

سلام خوشحالم که شماهم هستید
اگه خدا بخواد میخوام از امروز شروعش کنم چون کتابم دست خودم نبود تازه پسش گرفتم، احتمالا منم تا اواخر تابستون مجبور باشم لاکپشتی پیش برم البته سعی میکنم خودمو به بقیه برسونم
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، Brightness
زبانو با 504 و لغات تافل و گرامر English Grammar in Use شروع کردم
کتاب استعدادهم فعلا دست یکی ازدوستان و شاید هفته بعد بتونم شروعش کنم همون کتاب مسیح خواه اگه بتونم مدرسانی که جناب اربن 98 فرمودن گیر بیارم با بقیه هماهنگ میشم که همونو بخونیم به امید خدا

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، Brightness ، kiana7822
(۱۳۹۴-۴-۳، ۱۲:۳۷ عصر)haydariyan نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۳، ۱۱:۰۸ صبح)ONE نوشته است: سلام. من هم  همراه دوستانم توی این کارگروه خواهم بود اما فقط  سرعتم ممکنه نسبت به بقیه کمتر باشه،بنده رو عفو بفرمایید. حالا چقدی از آئین شهرسازی پایدار رو خوندید آفاق و کیانای عزیز؟

اگه خدا بخواد میخوام از امروز شروعش کنم چون کتابم دست خودم نبود تازه پسش گرفتم، احتمالا منم تا اواخر تابستون مجبور باشم لاکپشتی پیش برم البته سعی میکنم خودمو به بقیه برسونم

ممنون عزیزم. من قبلا خوندمش و خلاصه خودمو هم دارم، اربن 98 عزیز، خوندن همون خلاصه کفایت میکنه با کامل دوباره بخونم؟

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
(۱۳۹۴-۴-۳، ۰۴:۰۷ عصر)ONE نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۳، ۱۲:۳۷ عصر)haydariyan نوشته است:

ممنون عزیزم. من قبلا خوندمش و خلاصه خودمو هم دارم، اربن 98 عزیز، خوندن همون خلاصه کفایت میکنه با کامل دوباره بخونم؟

باعث خوشحالیه که شما هم همراه کارگروه هستید. خلاصه خوبیه. پیشنهادم اینه که اول خلاصه رو بخونید و بعد کتاب رو مرور کنید. متاسفانه گاهی سوالا خیلی دقیق و نکته ای میاد و این کتاب هم از اون کتاباییه که چند سال اخیر سوال ازش زیاد اومده. پس خوب بخونید.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، haydariyan
دوستان لطفا گزارش مطالعات رو بنویسید. کتاب آیین شهرسازی پایدار تموم شد؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدیدترین منابع کنکور دکتری سراسری شهرسازی 1396 alireza 0 966 ۱۳۹۵-۹-۱۷، ۰۲:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص ازمون ورودي دوره هاي دكتري سال 1395 haydariyan 0 1,523 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۰۸:۳۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  منابع به روز دکتری شهرسازی kiana7822 3 2,895 ۱۳۹۴-۳-۱۸، ۰۹:۲۸ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  دکتری بدون آزمون با شرط معدل(اطلاعات) saeed nasiri majd 2 2,708 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۰:۵۴ صبح
آخرین ارسال: asal94
  حالا درصد واقعی را بنویس! ابتدا کلید را دانلود کن تا تخمین رتبه شما در دکتری بزنیم! alireza 4 2,676 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۶:۰۲ عصر
آخرین ارسال: mortezar
  سوال اسکیس دکتری طرح موضعی و موضوعی 24time 0 1,785 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: 24time
  دکتری شهرسازی 87 24time 0 1,376 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: 24time
  از اعضای سایت دانشجوی دکتری شهرسازی آزاد کسی را میشناسید؟ alireza 0 1,462 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۱:۰۷ صبح
  تشکریکی از اعضا تقدیم به همه اعضا از طرف مدیریت سایت alireza 2 1,335 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۹ عصر
  ارسال فایل های ویژه دکتری شهرسازی و هدایای ویژه ایران شهرساز alireza 15 5,850 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: