امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلایل افت رتبه مرحله دوم(عدم قبولی) از زبان داوطلبین....رتبه 120 و 208 و 227
سلام
دعوت سایت از مهندس ne_sh67 رتبه 120 در گرایش طراحی شهری و مهندس mardin رتبه 208 و مهندس مهرسان رتبه 227 در گرایش برنامه ریزی شهریکه در مرحله دوم رتبه خوبی را کسب نکردند و قبول نشدند برای تشریح علل عدم موفقیت
پیشاپیش از همکاری این عزیزان تشکر می کنیم

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، romisa
مهندس مهرسان؟
مهندس ماردین؟
...

پاسخ
دوستانی که به هر دلیل موفق نبودند حتی در صورت قبولی هم میتوانند در این موضوع مشارکت کنند.

پاسخ
سلام. من شخصا مرحله دومم رتبم رو بشدت زیاد کرده و اصلا همچین انتظاری نداشتم.. نمیدونم به چه تیپ اسکیسهایی درصد بالایی اختصاص دادن ولی من به شخصه فکر میکنم که معمار ها در اسکیس تونستن درصد خوبی بیارن و اونایی که از این سوال مسخره و چرت بهت زده نشده بودن[img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img]...
البته بهترین و درسترین جواب رو اونایی میتونن بدن که درصد خوبی آوردن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,169 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,072 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,861 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,681 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,514 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,417 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,841 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 976 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,121 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان