امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم.
(۱۳۹۳-۱۲-۴، ۱۲:۱۲ عصر)ویسوگ نوشته است: از کجا شضروع کنم کلاسارو نمیتونم تا بعدز اردیبهشت
تا زمان شروع کلاس های فشرده ی موسسات ( که معمولاً 3 روزه است) می تونید مقالات رو در موضوعات مختلف جمع آوری کنید و شروع کنید به مطالعه .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظر من شما چون غیر مرتبط هستین اول باید فرایند کلی تهیه طرح ها رو یاد بگیری(کتاب، مقاله، نمونه کارهای گارگاه بچه های شهرسازی، یا طرح حهای دیگه رو میتونید نگاه کنید)بعد باید چنتا نمونه شیت ببینی تا روند کلی شیت بستن و اینکه شامل چه مراحلی هست تا حدودی بیاد دستت بعدش ریز بشی روی هرکدوم از قسمت ها مثلا اینکه سازمان فضایی چی هست و چه چیزایی تووی سازمان فضایی نشون میدن و آلترناتیو چیه و سایر قسمت ها هم همینطور وموضوعات رو هم دسته بندی کنید و برای هرکدوم چنتا مقاله یا بر حسب مورد کتاب بخونید (بافت فرسوده، اسکان غیر رسمی، آماده سازی.....)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۳-۱۲-۴، ۰۷:۱۲ عصر)ویسوگ نوشته است: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

[rtl]
سلام ویسوگ عزیز.[/rtl]

[rtl] [/rtl]
[rtl]برنامه سایت رو که مهندس علیرضا گفتن دنبال کنید. همون بهتون خط می ده که از کجا شروع کنید و چه طور ادامه بدید، من خودم که مرتبطم از جزوه ها و کلاسای یه موسسه خیلی سود بردم و خیلی چیزای حیاتی فهمیدم، شما که صد در صد بیشتر به دردتون می خوره. به نظر من اول نمونه کارهای مرحله دو رو که در سایت و یا جاهای دیگه هست، با دقت ببینید تا بفهمید که در کل چی ازتون خواسته می شه.... بعد برید سراغ موضوعات نظری که ممکنه سوال تئوری از اونا مطرح بشه (مثل اینا: بافت فرسوده تاریخی و غیر تاریخی، اسکان غیر رسمی، بهسازی و نوسازی، آماده سازی زمین، توسعه پایدار، شهر جدید، مدیریت بحران، پدافند غیر عامل، توسعه حمل و نقل محور، محله نوسنتی، باز زنده سازی، بازآفرینی شهری، نوشهرسازی و .....)، در مورد این موضوعات مقاله های دارای نمونه موردی بخونید تا مبانی نظری رو دریافت کنید.[/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]بعد از اون باید شروع کنید به تمرین علائم گرافیکی، فونت، و سایر مواردی که به بیان تصویری ایده ها تون کمک کنه. نمونه هاش رو توس سایتا و نمونه کارها یا جزوات موسسات می شه دید. بعد از این که در این دو زمینه به مهارت نسبی رسیدید باید سعی کنید نمونه سوالهای ساده حل کنید که دو قسمت بالا رو باهم داره(بدون زمان)[/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]و در آخر باید سوالات و تمریناتی به صورت زماندار درست مثل کنکور داشته باشید. در قالب سه شیت و با سه ساعت وقت. نمونه این تمرینات و سوالاتی رو که گفتم هم می تونین از پکیج ویژه مرحله دو سایت که توسط دوستان جمع آوری شده پیدا کنید که برای من خیلی مفید بوده. یک توصیه دیگه هم این که برای درک بهتر مراحل و فرآیند حل مسئله ای که بهتون می دن، بهتره نمونه پروژه های طرح شهرسازی 3 و طرح شهرسازی 5  از رشته شهرسازی رو حتما ببینید.[/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]بدرود[/rtl]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 986 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,016 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 961 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,496 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 876 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,632 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,481 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  درخواست رایگان درخواست نمونه طرح تجمیع fereshtehr89. 0 492 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,047 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  درخواست معرفی نمونه موردی imanataei 0 961 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۸:۱۵ صبح
آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان