امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد بسته های تشویقی در مورد بافت های فرسوده
سلام. بچه ها. اول یه تبریک به بچه هایی که ارشد قبول شدن. دوم : لطفا نظراتتون در مورد انواع بسته های تشویقی در مورد بافت های فرسوده اعلام کنین تا بتونم از نظراتتون استفاده کنم. من بیشتر در مورد باغ اذری پیشنهاد میخواستم. ممنون میشم کمک کنین.

آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام و تشکر. کمی در مورد این بسته های تشویقی توضیح میدید؟ و اینکه اطلاعاتی هم در مورد باغ آذری بدید.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
بسته های تشویقی عبارتند از یک سری از سازو کارهای مخصوص بافت فرسوده ( مختص به هر محله یا شهر) به منظور ترغیب ساکنین برای مشارکت در بهسازی و نوسازی. این بسته ها بیشتر مربوط به امور مالی میشه یعنی تقریبا کامل در مورد امور مالیه. و به سرمایه گذاران هم تعلق میگیره به خاطر افزایش انگیزه در  ساخت و ساز در بافت فرسوده.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
تشکر مهندس. و اما باغ آذری ؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 849 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اختراع در رشته شهرسازی masoudrom 0 879 ۱۳۹۴-۷-۱۶، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: masoudrom
  پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها masoudrom 0 632 ۱۳۹۴-۷-۱۶، ۰۶:۴۱ عصر
  سوالات دکتری تخصصی رشته معماری سال های 90 94"مربوط به دانشگاه آزاد alireza 0 1,069 ۱۳۹۴-۵-۲، ۱۱:۰۹ عصر
  سلام.میشه لطفا بگید چطور میتونم سه بعدی در ارشی کد رو ببرم توی اتوکد ؟ atelieahjam 0 1,115 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مولفه های موثر بر نقش نما و جداره ها در ارتقاء خوانایی خیابانها در منظر شهری alireza 0 1,811 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۶:۴۲ عصر
  سوال فوری در مورد ahp و gis masoudrom 8 3,243 ۱۳۹۳-۹-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  هدیه 400 پایان نامه شهرسازی در عوض آموزش ahp و gis masoudrom 0 1,040 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۵۲ صبح
  درخواست رایگان من یه سوال دارم دوره های مختلف مورفولوژیک یعنی چه دوره هایی؟! alireza 2 1,547 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۹ صبح
  مادی های شهر اصفهان Brightness 0 1,007 ۱۳۹۳-۹-۷، ۰۹:۰۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان