امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهندس sabamaryam با رتبه 47 روزانه طراحی شهری دانشگاه تهران
سلام
یکی از اتفاقات خوب برای اعضای سایت قبولی (sabamaryam) در گرایش طراحی شهری(روزانه) با رتبه مرحله اول 47 در دانشگاه تهران می باشد که رتبه نهایی بین 1 تا 10 می باشد.
سایت ایران شهرساز به ایشون تبریک و امیدواریم همراه همیشگی سایت در سال آینده باشند.

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط barana
تبریک می گم .یکی از دوستان بنده هم با رتبه ۴۸ مرحله اول به همین موفقیت دست یافتند امسال!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
با سلام 
کسیی که قبول شدن میشه بگن که برا درسای تئوری هم کلاس رفتن ی فقط رفرنسای صلی رو خوندن و نت برداشتن؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خیلی تبریک میگم بهشون..من ترم 4 و دوس دارم طراحی شهری شرکت کنم میشه راهنماییم کنید ک چه منابعی و باید بخونم و برای تقویت اسکیس باید چه کنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,850 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,187 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,325 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,274 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,147 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,496 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,682 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,533 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان