امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تكميل ظرفيت چه تاريخي اعلام ميشه تقريبا؟؟ ميشه دانشگاهي كه قبول شديم ثبت ن
 پیام یکی از اعضا
ز سلام مهندس
تكميل ظرفيت چه تاريخي اعلام ميشه تقريبا؟؟
ميشه دانشگاهي كه قبول شديم ثبت نام كنيم تكميل ظرفيت هم شركت كنيم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بله  دوست عزیز شما ثبت نام کنید اگه دانشگاه مورد نظرتون واسه تکمیل ظرفیت اعلام امادگی کرد میتونید اونجا هم شرکت کنید ولی اگه تو تکمیل ظرفیت قبول بشید دیگه ثبت نام اولیه تون(ثبت نامی که همین هفته انجام میدید) خود به خود لغو میشه پس حواستون باشه.... فکر کنم 31 شهریور اعلام بشه تو سایت سنجش هم مستونید ببینید.موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 840 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,149 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mahbub1993
  اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 606 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
  انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 alireza 0 701 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۸:۱۲ عصر
  زمان اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ) سال 1395 alireza 0 825 ۱۳۹۵-۳-۲۳، ۰۵:۴۱ عصر
  نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... alireza 48 9,693 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۱۱ عصر
  پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,297 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,259 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: atete
  با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,158 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
آخرین ارسال: farnoosh22

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان