امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هیچ راهی واسه اعتراض نیست؟؟به خدا من اسکیس خوب دادم..ازشم عکس دارم...
بچه ها هیچ راهی واسه اعتراض نیست؟؟به خدا من اسکیس خوب دادم..ازشم عکس دارم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
نه بابا کی اعتراض قبول میکنه کجا قبول شدین؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    تو سایت سنجش همگی اعتراض کنید شاید گشایشی حاصل شد

آدم فکر میکنه امسال دانشجوها به جای استادا هم سوال دو مرحله رو طرح کردند هم تصحیحشون کردند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    نمیفهممممممممممممممممممم واقعا این درصدا رو از کجا اوردن؟؟؟؟ خوبه منفی ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/102.gif[/img]
    آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
    پاسخ
    عکس از آزمون مرحله ی دوم دارید ؟ [img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/w58.gif[/img] یا از تمرینایی که داشتید ؟!!!! که فکر کنم منظورتون تمارین بود!!!!!!
     آهان راستی یک پرسش برای سال بعدم چرا سر جلسه یه سری از افراد با خودشون خط کِش هم نبرده بودند مثل ِ من بعد ملت از تبلت و بالش و خط کش و شابلون و اشل و خط کش تی که یه وقت شاید به دردشون بخوره و عکس و جزوه و همه چی با خودشون آورده بودند ؟ حالا اگر واقعا فقط چرندیات نوشتند که ممنوع است ،  سال بعد ماهم توی این وضعیت لعنتی با خودمون ببریم [img]/images/smilies/sheklak/45.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/45.gif[/img]
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
    اره از اسکیسم عکس دارم.ازش سرجلسه عکس گرفتم...

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۹:۰۷ صبح)'mahfa90' نوشته است: اره از اسکیسم عکس دارم.ازش سرجلسه عکس گرفتم...

میشه بذارید عکسشو؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان عزیز من خودم با باشگاه خبرنگاران تماس گرفتم تونستم بالاخره باهاشون حرف بزنم
    از شمام خواهش می کنم حتما تماس بگیرین و ازشون بخاین که اعتراضمون رو پیگیری کنن و با مسئولان مصاحبه کنن
    مطمینا اونام در صورتی پی گیری می کنن که تعداد متقاضی ها زیاد باشن
    اگه پی گیری بشه از اخبار 20:30 پخش می شه و اینطوری به گوش مسئولین مرتبط می رسه
    ممنونم
    تماس : 22012647-021

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، foroogh.r ، haydariyan
      (۱۳۹۳-۶-۱۲، ۱۰:۰۷ عصر)'barana' نوشته است:
      (۱۳۹۳-۶-۱۲، ۰۹:۰۷ صبح)'mahfa90' نوشته است: اره از اسکیسم عکس دارم.ازش سرجلسه عکس گرفتم...

میشه بذارید عکسشو؟

ببخشید کار کردن با این سایت برامن خیلی سخته..نمیدونم چطور عکس attach کنم...یکی بگه تا بزارمشون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 976 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 952 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: marzieh gh
        مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,631 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
        كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,477 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: yalda118
        کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟ alireza 27 6,926 ۱۳۹۴-۶-۱۹، ۱۲:۴۶ عصر
      آخرین ارسال: minamn
        غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
        دانلود کارنامه مرحله دوم داوطلبین برنامه ریزی شهری و اسکیس طراحی شهری 94 alireza 0 1,305 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۱۳ عصر
        اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,310 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: فرانک. جواهری
        چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 659 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
      آخرین ارسال: sgc
        من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,364 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
      آخرین ارسال: pariya24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان