امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واقعا امسال غیراستانداردترین و بیخودترین کنکور ارشد شهرسازی تاریخ ایران بوده .شک نکنید..........
هیچ کس حاضر به اعتراض نیست! حقمون که همین کارا باهامون بکنن!! تا زمانی که ساکت بشینیم همین وضعه.
من میگم اعتراضی به نمره نداشته باشیم همین فقط بهمون بگن توو اون سوال چی می خواستن که اینهمه جماعت ننوشتن و فقط 2% تــــــــاکـــــــــــید میکنم فقط 2% دادن.

2درصد ینی برگه سفید داده باشی هم 2 نمیییییییییشی!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، urbanDesign.h
    بچه ها در حقمون ناحقی شده! بیایین حضوری بریم سازمان. تنهایی نمیشه کاری کرد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اینکه بخوایم همه حضوری بریم سازمان سنجش شاید فقط برای بچه های تهران مقدور باشه که اگه این کار رو شما انجام بدید ممنون میشیم ،اما داخل سایت سازمان سنجش هم خواهشا اعتراض بزنید ،شاید رسیدگی بشه و فکری برای مرحله 2 جه طراحی و چه برنامه ریزی کنند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کسی به استادای دانشگاههای تهران و بهشتی دسترسی نداره که ازشون بپرسه چرا امسال نمره دهی اینجوری بوده؟[img]/images/smilies/sheklak/104.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با مراجعه به سازمان سنجش بعید میدونم اتفاقی بیافته چون اصلا نگهبانی اجازه ورود افراد بدون داشتن معرفی نامه رو نمیده من امتحان کردم!
    من سعی میکنم تاهفته دیگه یه نامه اداری بنویسم بعد بفرستیم برای تمام مدیران گروه شاید هم برای تمام اساتید رشته شهرسازی اما چون خارج از نقشه ایران هستم هزینه پستش برام سنگین میشه من تا یه حدی از هزینه رو حاضرم قبول کنم بقیه دوستان هم قبول کنند از آقای مدیر خواهش میکنیم این کار برامون انجام بدن.به صورتی که بشه دوستان به صورت الکترنیکی امضا کنند یا امضاشون رو بفرستند.
    اگر امکانش بود از طریق وزارت علوم پیگیری می کردیم چون سازمان سنجش این وسط کاره ای نیست فقط مسئولیت برگزاری آزمون رو بر عهده داره.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط urbanDesign.h ، mahfa90
    ما چه خاکی به سرمون بریزیم!!!!!!!!!! لطفا نامه ای تنطیم کنین و هرچه سریعتر بفرستیم

پاسخ
     سپاس شده توسط mahfa90

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,734 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,045 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,631 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,084 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,901 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,713 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 985 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,553 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,448 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,169 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان