امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موسسه غیر انتفاعی دانش پژوهان اصفهان قبول شدم به نظر شما برای ثبت نام مراجعه کنم یا.
ایمیل یک عضو:سلام برای کارشناسی ارشد مجموعه برنامه ریزی شهری-منطقه ای ومدیریت شهری موسسه غیر انتفاعی دانش پژوهان اصفهان قبول شدم به نظر شما برای ثبت نام مراجعه کنم یا بگذارم مجدداً امتحان بدم ممنون میشم جواب بدهید.با تشکر شریفی
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری حدیث گلی 0 433 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۰۸ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 982 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ درخصوص زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي کنکورارشد 1396 alireza 0 842 ۱۳۹۵-۱۰-۱۲، ۰۶:۵۳ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,077 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری alireza 0 962 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۱:۳۸ صبح
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,016 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 956 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,495 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 875 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,629 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان