امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری
سلام دوستان
لطفا نظراتتون راجع به نحوه ی اعتراض به درصد ازمون عملی طراحی شهری بیان کنید تا به یک تصمیم گیری واحد برسیم 
همونطوری که میدونید تا 25 شهریور برای اعتراض وقت داریم پس زمان زیادی نمونده

تا زمانی که ما بشینیم غصه بخوریم و فقط مشکلاتمون بین همدیگه مطرح کنیم هیچ مشکلی حل نخواهد شد پس زودتر باید اقدامی انجام بدیم تا مصححان اینقدر به راحتی با زندگی ما بازی نکنند و تلاشهای ما رو پایمال نکنند

توجه توجه : روز اعتراض به دوشنبه 17 شهریور تغییر یافته است (به منظور تسهیل حضور دوستانی که از سایر شهرها می آیند)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba1992
من نظرم اینه که دوستانی که تهران هستن یه ساعتی رو مشخص کنن و به سازمان سنجش مراجعه کنن
یک متن واحد تهیه و تنظیم کنیم
دوستان تهرانی که همونجا که با هم قرار گذاشتن اون برگه رو امضا کنن
و دوستان دیگه که شهرهای دیگه هستن اون رو پرینت بگیرن و امضا کنن و برای یک شخص که قراره به همراه بقیه در تهران در اون روز و ساعت به سازمان سنجش مراجعه کنه ............ ایمیل یا پست کنن
من نمیدونم آیا امکانش هست به صورت الکترونیکی یک نامه رو امضا کنیم یا نه اگه امکانش هست راه دیگه ای رو انتخاب کنیم که راحت تر باشه

و در آخر این که به جز این اعتراض گروهی همه به صورت انفرادی یک متن اعتراض از طرف خودشون (به ضمیمه ی مستندات قابل قبول) به سازمان سنجش ارسال کنن به  نشانی تهران صندوق پستی 1365-15875

پاسخ
منم با اعتراض کاملا موافقم...متاسفانه تهران نیستم...ولی هرکار از دستم بربیاد انجام میدم...یادمه بچه های معماری سال گذشته که به اسکیس اعتراض داشتن یک ایمیل درست کرده بودن و برای هم دیگه و تا جایی که امکان داشت برای بچه های معماری می فرستادن که با فعال کردن یک گزینه(دقیق یادم نیست چطور بود)این طومار امضا میشد که به نظرم تاپیر داشته چون اکثرا امسال از داوری اسکیس راضی هستن...
منظورتون از مستندات قابل قبول چیه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، mojtaba1992
واقعا ها . اصلا خیلی غیر منطقیه  که یه نفر بالای 70 درصد زده باشه یه نفر 2  !  اصلا حالا چرا 2 یا یه دوستی بود میگفت 1 یکی میگفت 3 !!!!!!!! چرا حالا اینجوری چرا 5 نه ؟ خیلی عجیبه همه تو گردونه رقابتن ولی این همه اختلاف خیلی عجیبه . حالا اگه یه نفر میگفت غلط تصحیح کردن میگفتیم شاید اون یه نفر از روی احساسات داره حرف میزنه ولی تا حالا تو همین سایت چند نفر باهم اعتراض داشتن. حتما یه جای کار میلنگه . اعتراض کنید . ضرر که نداره . اقلا خیالتون راحته که تمام تلاشتونو کردین. 

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
من گرایش برنامه ریزی شهری بودم ولی واقعا درصدهای ما هم خیلی کم بود لطفا اگه تاپیک اعتراض گذاشتید برای هردو گرایش طراحی و برنامه ریزی باشه 

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۳-۶-۱۰، ۰۱:۴۶ عصر)'mahfa90' نوشته است: منم با اعتراض کاملا موافقم...متاسفانه تهران نیستم...ولی هرکار از دستم بربیاد انجام میدم...یادمه بچه های معماری سال گذشته که به اسکیس اعتراض داشتن یک ایمیل درست کرده بودن و برای هم دیگه و تا جایی که امکان داشت برای بچه های معماری می فرستادن که با فعال کردن یک گزینه(دقیق یادم نیست چطور بود)این طومار امضا میشد که به نظرم تاپیر داشته چون اکثرا امسال از داوری اسکیس راضی هستن...
منظورتون از مستندات قابل قبول چیه؟

منم متاسفانه تهران نیستم .......... 
فکر می کنم مهندس دهقان حتما در جریان هستن که چه طور میشه این ایمیل ساخت ........ باید از ایشون کمک بگیریم
منظورم از مستندات همون پرینت رسید ثبت نام کنکور بود

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۰، ۰۱:۵۱ عصر)'z.s' نوشته است: من گرایش برنامه ریزی شهری بودم ولی واقعا درصدهای ما هم خیلی کم بود لطفا اگه تاپیک اعتراض گذاشتید برای هردو گرایش طراحی و برنامه ریزی باشه 

عنوان تاپیک تغییر دادیم که هم برنامه ریزی شهری ها باشن هم طراحی

پاسخ
من هم تهران نیستم ولی قراره برم تهران. هماهنگی کامل با بچه ها انجام بشه که با هم بریم سازمان سنجش. شنبه این هفته روبرو خوبه ؟؟ بچه ها نظراتتونو بگین خواهشا وقت نمونده!!!!!! یکی نامه رو بنویسه بدست من برسه من برم سازمان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
کسی تا حالا رفته از استادای دانشگاه تهران بپرسه چرا امسال همچین اتفاق افتادده یا از اساتید بهشتی ؟؟)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba1992
بهرحال من شنبه تهرانم اقداماتشو بکنین به دست من برسه . hesamn704@gmail.com اینم ایمیل من. شماره تلفن  هم اگه لازم بود در اختیار میزارم. فقط سریعتر!!!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information درخواست رایگان اطلاعات راجع به محله دانشگاه تهران واقع د ر منطقه 6 khansa 0 686 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۷:۱۵ عصر
آخرین ارسال: khansa
Information درخواست رایگان اطلاعات راجع به محله دانشگاه تهران واقع د ر منطقه 6 khansa 0 755 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۶:۰۹ عصر
  کالبد خیابان به انگلیسی JiLa 0 746 ۱۳۹۴-۱۰-۱۸، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: JiLa
  درخواست رایگان درخواست اطلاعات و مقاله در مورد برند شهری، تصویر ذهنی شهروندان، city image hamid_shahrsaz 12 7,893 ۱۳۹۴-۱۰-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mehdi4596
  دوستان برنامه ریزی شهری واحد علوم تحقیقات khansa 0 1,149 ۱۳۹۴-۷-۱، ۰۳:۰۵ عصر
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,137 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  مشاوره درخواست راهنمایی در مورد طراحی نمای یک ساختمان ahmad reza zare 1 1,591 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۶:۲۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست کمک برای تعیین لوپ در نواحی شهری EAA 1 1,537 ۱۳۹۴-۱-۱۸، ۰۶:۵۴ عصر
آخرین ارسال: elham90
  برنامه ریزی،هر روز یک سوال- ارشد94: 65 romisa 1 2,249 ۱۳۹۳-۷-۱، ۰۹:۲۹ صبح
آخرین ارسال: romisa
  برنامه ریزی،هر روز یک سوال- ارشد94: 64 romisa 1 2,053 ۱۳۹۳-۷-۱، ۰۹:۲۹ صبح
آخرین ارسال: romisa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان