امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی ؟چقدر؟ چی میخونه؟
Wink 
سلام به دوستان عزیز پشت کنکوری
هدف از تاپیک یجورایی انگیزه دادن به کسایی هست ک مثل من امسال ارشد دارن
قراره اینجا هرکسی بسته به شرایطش به صورت روزانه یا هفتگی اعلام کنه چی خوندهه
مثلا بگه فلان ساعت زبان خوندم فلان ساعت فلان کتاب و ...
یا هفتگی بیایمو اعلام کنیم چیا خوندیم

فکر می کنم اینجوری وقتی تلاش رقبامونو ببینیم بیشتر ترقیب می شیم به خوندن
خوب بسم الله من که از فردا ان شاالله شرو می کنم
منتظر بقیه دوستان هم هستیم [img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، mojtaba1992 ، alecferaa ، barana ، foroogh.r
سلام
البته همونقدر که می تونه ایجاد رقابت و کمک کنه می تونه مضر هم باشه .
من وقت زیادی رو به خوندن اختصاص ندادم فعلا
کلن از اواخر تیرماه خوندن واسه طراحی شهری رو شروع کردم . کتابای طراحی شهری جان لنگ، شار تا شهر ، معماری معاصر غرب ، تاریخ شکل شهر و تحلیل فضاهای شهری رو خوندم و تقریبا خلاصه کردم . الان هم ببشتر وقتم رو صرف کتاب زیبایی  شناسی در معماری گروتر می کنم که الان فصل هفتم هستم .
برای زبان هم کتاب ۵۰۴ رو دارم می خونم فعلا . طبق برنامه ریزی ای که کردم تا پایان شهریور ۵۰۴ رو تمام می کنم و مسلط میشم بعدش سراغ منبع های بعدی میرم .
الان میانگین روزی ۴ ساعت می خونم و در کنارش به طراحی وب مشغولم که از اول مهر تمام وقت آزادمو به درس اختصاص میدم . هرچند که با برنامه نیمسال دانشگاه و حجم کارهای عملی طرح ۵ وقت خالی زیادی باقی نمی مونه !

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba1992 ، Brightness ، foroogh.r
سلام
من تا 20 مرداد روزی 8 و بعضی وقت ها هم تا 10 ساعت مطالعه داشتم بخاطره امتحانات ترم تابستون و کسالتی که برام پیش اومد متاسفانه از روند رو به رشدی که داشتم خارج شدم [img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img][img]images/smilies/sheklak2/sigh.gif[/img]
اما الان با بهبود حالم و تموم شدن امتحاناتم میخوام دوباره به حالت قبلیم برگردم و برای شروع دور جدید مطالعم به یاری خدا از فردا یا پس فردا شروع میکنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alecferaa ، Brightness ، foroogh.r
خوب من خودم تازه می خوام از فردا شروع کنم با کتاب جان لنگ طراحی شهری بعلاوه کتاب سبک شناسی بعلاوه زبان اسنشیال ورد
واقعا خسته نباشم فکر کنم من از همه عقب ترم [img]images/smilies/sheklak2/ws17.gif[/img]

پاسخ
 سپاس شده توسط alecferaa ، Brightness
حالا شما گرایشتون طراحی شهری هست ،خود دانید فقط امیدوارم برنامه ریزیا همچین تاپیکی راه نیندازند که اصن جالب نیست و آدم جز استرس چیزی نصیبش نمیشه چون شرایط هر فرد با شخص دیگه خیلی فرق میکنه شاید یکی مشکل داشته یا اصن نتونسته تابستون شروع کنه دلیلی به اینکه این همه استرس بهش وارد بشه و آبجکت و سابجکت ذهنش به هم بریزه؛ نمیبینم  [img]/images/smilies/sheklak/45.gif[/img]

آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
بله کسی که استرس منفی میگیره نباید اینجاها رد شه [img]/images/smilies/sheklak/29.gif[/img]
اما بعضی وقتا استرسه به آدم کمک می کنه .
یکی از دوستام با دو ماه مطالعه مستمر  رتبه ۲ رقمی طراحی آورد و دوستانی که تا الان شروع نکردن خیلی نگران نباشند.

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رتبه ام 159 شده تو طراحی شهری چقدر بزنم قبول میشم؟اصلا امیدی هست قبول شم؟ alireza 1 1,185 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۰:۴۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان