امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش:نتیجه اعتراض به نتایج ارشد(اسکیس).ممنون بچه ها بابت همکاری
امروز ساعت 10 مورخ  دوشنبه93/6/17 
طبق قولی که داده بودیم و با همکاری همه بچه های معترض ، جلوی سازمان سنجش جمع شدیم و اعتراضمونو به هر طریقی که امکانش بود اعلام کردیم. اما نتیجه ش: پس از تجمع جلوی سازمان (بخش ارتباط مردمی) چند نفر از مقامات که دیدن تعداد معترضین زیاد هست( 20 ،25 نفری بودیم تقریبا) گفتند که 3 4 نفر به عنوان نماینده بیان برا مکالمه حضوری که 4 نفر از بین بچه ها انتخاب شدند و به نمایندگی از همه بچه ها نسبت به نتیجه این آزمون برای مکالمه و بیان موضوع این تجمع با مقامات مربوطه گفتگویی انجام دادن و قرار بر این شد که نامه جدیدی تنظیم کنیم و تمام جزییاتو اشاره کنیم( منظور اینکه دقیقا به چی معترض هستیم) که همین کارو بچه ها زحمتشو کشیدن و پس از امضا و شماره پیگیری و ... تحویل مقامات دادیم.و قرار شد که تا 3، 4 روز آینده مصححان و اساتیدی که شیت هارو اصلاح کردن جمع کنن و طبق قانون و معیاری که بر اساس اون نمره دادن مشخص شه و تا 10، 12 روز دیگه با یکی از 4 نفر نماینده تماس بگیرن و نتیجه نهایی رو اعلام کنن که چه اقداماتی صورت گرفت.لازم به ذکره که این قضیه تا حدودی هم رسانه ای شد چون نماینده خبرگزاری هم حضور داشت و   چندتا سوال جواب در مورد این موضوع ازمون پرسیدن.حالا نمیدونم خبرگزاری ها توو سایت ها یا روزنامه ها اعلام میکنن یا نه!!!
عکس هایی از این تجمع:
[تصویر:  iranshahrsaz.com_20140908-103131.jpg]

[تصویر:  iranshahrsaz.com_20140908-103152.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_20140908-103204.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_20140908-131110.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_17062014025.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، mahfa90 ، alireza ، zohreh67 ، romisa ، Brightness ، haleh67 ، Fariba f
حالا که به این مرحله رسیده مواظب باشید قضیه کتبی بنویسید رسیدگی می کنیم نشه.
احتمالا مسئولین سازمان سنجش که درباره ی این جور تجمع ها تجربه ی زیادی دارند با خودشون گفتند که یک چند روزی بگذره سرد می شن و از یادشون می ره.
به نظر من تنها راهی که احتمال در واقع کمی داره که به نتیجه برسید این است که از طریق دیوان عدالت اداری عمل کنید. و از راه خود سازمان سنجش به نتیجه ای نخواهید رسید.
البته از اون جایی که مطمئنم کلا به نتیجه ای نخواهید رسید چون خودم جند سال پیش همین مراحل را طی کرده ام بهترین پیشنهاد من برای شما آمادگی بیشتر برای سال آینده است .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
البته گمون نکنم برای امسال فایده ای داشته باشه حداقل امیدوارم که برای سالهای آینده یه معیار و قانونی داشته باشن برای نمره دادن
امسال تنها کسانی ک راضی بودن کسانی بودن که دست قوی داشتن ک اکثرا معماری بودن و درصد بالایی اورده بودن
به هر حال دست همگی بچه ها درد نکنه [img]/images/smilies/sheklak/41.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
گزارش را به خبرگزاری ها نیز ارسال کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
ممنون از همه ی دوستانی که شرکت کردند...
فقط در جواب دوستی که فرمودند اکثرا معمار ها که دستشون قوی بوده امسال قبول شدند باید عرض کنم این طور نیست دوست عزیز من هم معمارم و اتفاقا دست خیلی قوی هم دارم وای باز 5% برام زدند همین خودش ثابت می کنه که عملا هیچ ملاک و معیاری برای داوری وجود نداشته فقط یه درصدی رو همین جوری دادند...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    من ام کلاس اسکیس که میرفتم یه خانومی معماری بودن و دستشون فوق العاده قوی بود در حد استاد کار می کردن اما 5% شد اسکیسشون
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط میمنت
    سلام، دوستان عزیز که امسال داوطلب کنکور طراحی شهری بودید، نمیدونم تا چه حد در جریان اعتراضات هستید، ما گروهی بودیم که دوشنبه 17 شهریور برای اعتراض رو به روی سازمان سنجش حضور پیدا کردیم، سه نفر از نماینده ها به صورت حضوری با مسئول برگزاری آزمون صحبت کردند و خبر اعتراض در چندین خبرگذاری پخش شد، ما دوباره روز شنبه 22 شهریور برای گرفتن جواب به سازمان مراجعه کردیم، طبق صحبت های گفته شده بین نماینده ها و مسئولین روز سه شنبه 1 مهر روز پاسخ گویی قطعی مسئولین است، دوستان خواهشمندم اگر خواهان دریافت حق خود هستید روز سه شنبه ساعت 9:30 صبح رو به روی سازمان حضور پیدا کنید.
    دوستان روز سه شنبه برای ما داوطلبین روز خیلی مهمی است، خواهشمندم تمام سعی خود را برای حضور به کار گیرید، به امید شنیدن خبرهای خوش در این روز.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط urbanDesign.h
      ممنون بابت اطلاع رسانی. و اینکه متاسفانه من نمیتونم حضور داشته باشم با اینکه روز اعتراض اونجا بودم و شاهد قضیه هم بودم.انشاا جواب بده با اینکه در جواب سنجش در سایت بهم گفته بودن که نتیجه اعلام شده (مردود) تایید شده!!!!!!!! ولی باز امیدوارم که سه شنبه جواب قانع کننده به این درصد های اسکیس بدن. با شما4 نفر نماینده در ارتباطم انشاا جواب بگیریم

پاسخ
       سپاس شده توسط m.saadatmandi
      خواهش میکنم، مثل اینکه سنجش داخل سایت یک جواب رو برای تمام کسایی که اعتراض زدن کپی کرده که اون هم جواب اعتراض ماها نیست، چون داخلش حرفی از نمرات اسکیس مطرح نشده، برای همین حضور ما در روز سه شنبه باعث میشه مجبور بشن یک جواب قانع کننده برای این نمرات توهین آمیز داشتة باشن

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly. ، urbanDesign.h
      سلام. من متاسفانه بعد از تجمع مطلع شدم از جریان چون اینقدر تو شوک بودم که اصلا نت نمیومدم.ولی هفته قبلش هم اینترنتی اعتراض زدم و هم رفتم سنجش و فرم اعتراض و پر کردم اما متاسفانه ...............
      حالا واسه سه شنبه حتما میام.ایشالا ی نتیجه ای بده.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط m.saadatmandi

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          درخواست غیر رایگان کتاب سیر اندیشه ها moni_utopia 0 14,436 ۱۳۹۶-۸-۱۵، ۰۴:۵۹ عصر
        آخرین ارسال: moni_utopia
        Information درخواست رایگان اطلاعات راجع به محله دانشگاه تهران واقع د ر منطقه 6 khansa 0 677 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۷:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: khansa
        Information درخواست رایگان اطلاعات راجع به محله دانشگاه تهران واقع د ر منطقه 6 khansa 0 743 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۶:۰۹ عصر
        آخرین ارسال: khansa
          همکاری در تکمیل پرسشنامه hellena 4 1,434 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۰۷:۱۳ عصر
        آخرین ارسال: hellena
          درخواست رایگان همکاری در پرسشنامه کیفیت زندگی شهرهای استان مازنئران mahsa.aezzi 0 641 ۱۳۹۴-۱۰-۲۲، ۰۹:۵۹ صبح
        آخرین ارسال: mahsa.aezzi
          کالبد خیابان به انگلیسی JiLa 0 737 ۱۳۹۴-۱۰-۱۸، ۰۱:۳۹ عصر
        آخرین ارسال: JiLa
        Sad ردخواست کمک برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد Mahshid Delnavaz 0 1,033 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۸ عصر
        آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
          درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,128 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
        آخرین ارسال: maryam azari
          ایده ها و طرحهای جان لنگ baran_666 1 1,038 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۴:۳۷ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          طراحی،هر روز یک سوال-ارشد 94: 4 alecferaa 1 2,087 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۶:۴۲ عصر
        آخرین ارسال: alecferaa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان