امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد آزاد اعلام شد
(۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۱:۳۳ صبح)'mardin' نوشته است:
'ela.m dateline='' نوشته است: سلام بچه ها به نظرتون علو تحقیقات بهتره یا تهران مرکز واسه برنامه ریزی شهری ؟

از خيليا از جمله يكي از دوستاي خودم كه دانشگاه تهرانه شنيدم كه علوم تحقيقات سطحش خيلي بالاست. حتي بيشتر از سراسريهاي شهرستان! حالا نميدونم نظر دوستان چيه. كاش يكي از بچه هايي كه علوم تحقيقات هست توضيح بده كه چه جوريه

پس کاش انتخاب اولم علوم تحقیقات بود من تهران مرکز قبول شدم .مرسی بابت راهنمایی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    منم طراحی شهری علوم تحقیقات قبول شدم
    با رتبه 72
    آخرین نفر قبولی 124

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    بچه ها قضیه این تکمیل ظرفیتی که توی سایت زده چیه؟؟؟مگه قبلا دی ماه اعلام نمیکرد؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۸:۳۰ عصر)'farnoosh1368' نوشته است: بچه ها قضیه این تکمیل ظرفیتی که توی سایت زده چیه؟؟؟مگه قبلا دی ماه اعلام نمیکرد؟؟

این پذیرش توی رشته هایی هست که دانشگاه ها تازه مجوزش رو گرفتن و توی دفترچه نبوده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اها پس میشه امید داشت که بازهم دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت بزنه؟

پاسخ
    (۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۸:۵۰ عصر)'farnoosh1368' نوشته است: اها پس میشه امید داشت که بازهم دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت بزنه؟

بله
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
    نظر شما برای ما ارزشمند است
    بروزترین سایت معماری
    [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
    بچه ها من برنامه ریزی منظقه ای علوم تحقیقات قبول شدم.ارزش داره برم اصلا؟نظرتون چیه؟نمره ی عملی از چند بود؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام منم طراحی شهری علوم تحقیقات آوردم به نظرتون شهید رجایی بهتره یا علوم تحقیقات؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام بچه ها طراحی شهری تهران مرکز ارزش داره که برم ثبت نام؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها کسی نیست جواب بده؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 Sahab 0 771 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      تمدید ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد تا ۲۰ فروردین 96 Sahab 0 602 ۱۳۹۵-۱۲-۲۰، ۱۲:۳۸ عصر
      نحوه عودت وجه ثبت نام داوطلبان دانشگاه آزاد 96 این هفته اعلام می شود Sahab 0 775 ۱۳۹۵-۹-۲۷، ۰۸:۲۹ عصر
      منتظر نظر مجلس درباره ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد 96 هستیم alireza 0 810 ۱۳۹۵-۹-۱۹، ۰۳:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      جزئیات آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه آزاد/ توزیع کارت از ۳ خرداد Sahab 1 1,337 ۱۳۹۵-۳-۴، ۰۱:۱۱ صبح
    آخرین ارسال: ًQeshmtour
      توزیع کارت کنکور ارشد 95آغاز شد/ الزام رفع نقص زبان خارجی و معلولیت Sahab 0 879 ۱۳۹۵-۲-۱۳، ۰۱:۲۱ عصر
      کارنامه انتخاب رشته کنندگان کنکور دکتری 95 منتشر شد Sahab 0 883 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۳ عصر
      نتایج فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد/ آغاز ثبت نام از ۱۸ اردیبهشت Sahab 0 807 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۴:۴۰ عصر
      توزیع کارت آزمون ارشد 95 از 13 اردیبهشت MHAKBARI 0 1,015 ۱۳۹۵-۱-۳۱، ۰۱:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      کارنامه آزمون دکتری 95 منتشر شد MHAKBARI 0 947 ۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۹:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان