امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری << ثبت نام دانشگاه
 سلام دوستان
من پذیرفته شده طراحی شهری واحد پردیس دانشگاه هنر هستم روز ثبت نام تا ۲۳ شهریور هست اما من نمیتونم برم کسی میدونه اگه اخر شهریور برم ثبت نامم میکنن یا نه؟؟؟
هر چی به تلفن های دانشگاه زنگ میزنم کسی جواب نمیده میگن فقط اقای جعفری مدیر اموزش دانشگاه هنر خبر داره خواااااهشا تمنا دارم اگر کسی اون دانشگاه میشناسید یا میرین برای ثبت نام یکی کمک کنه یه شماره از ایشون یا این سوال من از اموزش بپرسه خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم
خیلی ممنونم ازتون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 خواهشااااا پاسخ بدین

پاسخ
یعنیییی تا به حال هیچکی دیر نرفته واسه ثبت نام؟؟؟؟!!!!!!!!

پاسخ
up...............

پاسخ
سلام
به طور کلی در دانشگاه های سراسری سر موعد مقرر ثبت نام می کنن و احتمال اینکه بعدا به مشکل بخورید هست بسته به آموزش دانشگاه داره اما اگر در روزی که مقرر کردن یک پرونده تشکیل بدید و مدارک حداقلیتون رو ببرید(نه لزوما توسط خودتون، میتونید دوستی اشنایی پیدا کنید واستون انجام بده) بعدا وقت کافی دارید برای تکمیل مدارک
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۵:۰۲ عصر)ایلیا نوشته است: سلام
به طور کلی در دانشگاه های سراسری سر موعد مقرر ثبت نام می کنن و احتمال اینکه بعدا به مشکل بخورید هست بسته به آموزش دانشگاه داره اما اگر در روزی که مقرر کردن یک پرونده تشکیل بدید و مدارک حداقلیتون رو ببرید(نه لزوما توسط خودتون، میتونید دوستی اشنایی پیدا کنید واستون انجام بده) بعدا وقت کافی دارید برای تکمیل مدارک

خیلی ممنون اخه در سایت ذکر شده که ۴ میلیون باید علی الحساب پرداخت کنید تا بتونین ثبت نام کنین یعنی بدون فیش پرداختی ثبت نام نمیکنن پیش ثبت نام ندارن

پاسخ
ثبت نام که می کنند اون برای انتخاب واحد هست که جلوی انتخاب واحدتونو میگیرن
همه جا روال اینطور بوده

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۵۷ عصر)'ایلیا' نوشته است: ثبت نام که می کنند اون برای انتخاب واحد هست که جلوی انتخاب واحدتونو میگیرن
همه جا روال اینطور بوده

تذكرات مهم :
[align=justify][align=justify]3. از دانشجویانی که مدارک آنان ناقص باشد يا وجوه شهريه را واريز نكرده باشند ، تحت هیچ شرایطی ثبت نام به عمل نخواهد آمد.
http://www.art.ac.ir/news_view.php?id=12...zirgroh=18

پاسخ
خب پس گویا پردیس یه جور دیگه عمل میکنه
کار شما سخت تر شد پس

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information درخواست رایگان اطلاعات راجع به محله دانشگاه تهران واقع د ر منطقه 6 khansa 0 678 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۷:۱۵ عصر
آخرین ارسال: khansa
Information درخواست رایگان اطلاعات راجع به محله دانشگاه تهران واقع د ر منطقه 6 khansa 0 743 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۶:۰۹ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مقاله ترجمه ......... کمک godonly. 3 2,132 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: sajjad.fallah
  کمک در مورد آماده سازی زمین miim.nun 0 560 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: miim.nun
Sad ردخواست کمک برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد Mahshid Delnavaz 0 1,033 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
  درخواست کمک درمورد میشل فوکو baran_666 9 2,257 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: Mitra_omidvar
Star کمک برای تبدیل نقشه shahrsazmg 0 1,024 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: shahrsazmg
  درخواست کمک برای تعیین لوپ در نواحی شهری EAA 1 1,530 ۱۳۹۴-۱-۱۸، ۰۶:۵۴ عصر
آخرین ارسال: elham90
  تغییر اولویت در ثبت نام دانشگاه ازاد ممکنه؟؟؟؟؟؟ raoof 0 1,566 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۸:۴۳ عصر
آخرین ارسال: raoof
  کمک فوری fateme22 3 1,148 ۱۳۹۳-۳-۵، ۰۶:۳۳ عصر
آخرین ارسال: fateme22

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان