امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمودار ساختار مدیریت شهری در ایران- کاظمیان و سعیدی رضوانی
سلام دوستان، به شکل یا نمودار ساختار مدیریت شهری  در کتاب امکان سنجی واگذاری وظایف جدید به شهرداری ها. غلامرضا کاظمیان و  نوید سعیدی رضوانی، جلد اول، چاپ دوم، انتشارات سازمان شهرداری ها نیاز دارم. از اینترنت هم این عکسش رو دانلود میکنم خوانا نیست. لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.
تشکر.

آخرین ارسال های من :

هر روز را طوری زندگی کنید که گویی آن روز مهمترین روز زندگی شماست.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
امکان سنجی واگذاری وظایف جدید به شهرداریها

برای دانلود کتاب امکان سنجی واگذاری وظایف جدید به شهرداریها از صفحه 169 تا 185 اینجا کلیک کنید (با تشکر از مهندس ملکی)

برگرفته از: وبلاگ دانشجویان مدیریت شهری 91 دانشگاه علامه طباطبایی

آخرین ارسال های من :

پاسخ
وظایف شهرداری ها و مدیریت شهری | شهرسازی

مقايسه وظايف شهرداريها به عنوان مديريت شهري در ايران با ساير كشورها

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,116 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  آسیب شناسی ساختمان های شهری archopedia 0 1,047 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: archopedia
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,127 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,117 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,587 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,692 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
  شیت طراحی شهری(طراحی محله و جداره ی خیابان) دارید alireza 1 3,228 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۱۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  درخواست راهنمایی در مورد AHP فازی؟؟؟؟ sajad ojaghi 5 2,781 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  کسی پروپوزال درس روش تحقیق شو داره؟در رابطه با موضوعات مبلمان شهری یا هویت شهری alireza 0 1,998 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان