امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تصویری و دانلود نرم افزار اکوتکت ECOTECT
 آموزش تصویری و دانلود نرم افزار اکوتکت ECOTECT

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   ecotect-www.iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 72.26 MB / تعداد دفعات دریافت: 3,678)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، atelieahjam ، saeed_architect ، archiman ، CJ-07 ، haydariyan ، amir25

اطلاعات آب و هوایی شهر های تهران -اصفهان-بندر عباس-یزد-تبریز -شیراز

.zip   IRN_Bandar.Abass-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 175.59 KB / تعداد دفعات دریافت: 228)
.zip   IRN_Esfahan-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 179.83 KB / تعداد دفعات دریافت: 232)
.zip   IRN_Shiraz-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 182.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 175)
.zip   IRN_Tehran-Mehrabad-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 186.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 254)
.zip   IRN_Yazd-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 180.08 KB / تعداد دفعات دریافت: 164)
 فایل های مورد استفاده در نرم افزار

.zip   all citi-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 330.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 505)
ادامه در پست بعدی

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، CJ-07 ، haydariyan

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   all citi2-iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 29.33 KB / تعداد دفعات دریافت: 241)

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، CJ-07 ، take off ، haydariyan
(۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۵۱ صبح)leila نوشته است:  آموزش تصویری و دانلود نرم افزار اکوتکت ECOTECT
با تشکر فراوان از شما بابت قرار دادن این آموزش اما کاش بیان میکردین که به زبان اصلی هست.در کل ممنونیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam ، CJ-07
    با سلام
    فایل شامل نرم افزار برای دانلود نیست. لطفا اصلاح کنید. باتشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۵۶ صبح)leila نوشته است:  
      اطلاعات آب و هوایی شهر های تهران -اصفهان-بندر عباس-یزد-تبریز -شیراز

فایل های مورد استفاده در نرم افزار

ادامه در پست بعدی

سلام خسته نباشید. من نه آموزش رو می بینم و نه فایل های آب و هوا در اکوتکت من لود می شه. لطفا راهنمایی سریع کنید.خیلی عجله دارم. واقعا سپاسگذارم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        چرا هرکاری میکنم فایل دانلود نمیشه . تا 1 درصد میره بعد ارور میده ... سرعت دانلودش هم خیلی کمه . جای دیگه ای میشه آپلودش کنید ؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            آموزش و مشاوره تخصصی با نرم افزار PLS amindatcom 10 4,122 ۱۳۹۶-۱۰-۲۹، ۰۸:۱۳ عصر
          آخرین ارسال: alireza
          Smile مشاوره طراحی آموزش تکنیک آنالیزی چیدمان فضا space syntax و نرم افزار دپس مپ در شهرسازی mtr6510 0 2,456 ۱۳۹۵-۵-۲۸، ۰۳:۱۸ عصر
          آخرین ارسال: mtr6510
          Video آموزش گام به گام اسکچ آپ diamond 2 3,594 ۱۳۹۴-۹-۲۹، ۰۲:۴۷ عصر
          آخرین ارسال: سمیه محمدی
            راهنمایی در مورد نرم افزار urbansim mt1361 0 1,131 ۱۳۹۴-۹-۲۷، ۱۲:۰۶ عصر
          آخرین ارسال: mt1361
            آموزش آرشیکد draz 12 4,072 ۱۳۹۴-۱-۱۵، ۰۵:۲۵ صبح
          آخرین ارسال: draz
            آموزش نرم افزار 3بعدی سازی3DS MAX faezeh1372 0 1,178 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۹:۱۰ عصر
          آخرین ارسال: faezeh1372
            آموزش نرم افزار 3بعدی سازی Maya faezeh1372 0 1,263 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۱۲:۳۶ عصر
            آموزش نرم افزار 3بعدی سازیLUMION faezeh1372 0 1,250 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۱۲:۱۲ عصر
            خبر ویژه آموزش تصویریGOOGLE SKETCH UP در 6جلد faezeh1372 0 1,544 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۱۲:۰۶ عصر
            نرم افزارهای کاربردی در شهرسازی و طراحی شهری amindatcom 1 1,841 ۱۳۹۳-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۱ عصر
          آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان