امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره انتخاب واحد-برنامه ریزی منطقه ای-درخواست کمک
سلام دوستان.من ورودی ارشد 93 برنامه ریزی منطقه ای هستم.برای انتخاب واحد به یه مشکل خوردم ممنون میشم راهنماییم کنید .برای ترم 1 کلاسهای من رو تو سه روز چیدن که جمعا میشه 10 واحد.من چون شاغل هستم دو روز بیشتر نمیتونم مرخصی بگیرم.خواستم 2 واحد که روز سه شنبه داشتم رو حذف کنم .درس نظریه های برنامه ریزی منطقه ای با رویکرد اسلامی. ولی اموزش بهم گفتن این درس پیش نیاز یه درس دیگه ست که اون هم همین ترم بهم دادن فک کنم روشهای برنامه ریزی منطقه ای بود.حالا مشکل من:اول اینکه ایا واقعا این درس پیشنیاز ِ اون هست؟چون من چارت ندارم نتونستم هم پیدا کنم.2 اینکه اگر اینطوره من اگر این درس رو نگه دارم و استاد هم باهام راه نیومدم که سرکلاس نرم و نهایتا اموزش به علت غیبت حذف کرد اخر ترم این درس رو،تکلیف اون 2 واحد دیگه چی میشه؟اون هم حذف میشه اتومات؟و اینکه چه راهی پیشنهاد میدید؟من خیلی وقت ندارم برای تصمیم گیری ممنون میشم راهنماییم کنید و اگر چارت رو دارید بهم بدید. ایمیلم رو میذارم اگر میل بزنید هم ممنون میشم  63

Sr.klntri@gmail.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۰:۲۶ عصر)sara.k نوشته است: سلام دوستان.من ورودی ارشد 93 برنامه ریزی منطقه ای هستم.برای انتخاب واحد به یه مشکل خوردم ممنون میشم راهنماییم کنید .برای ترم 1 کلاسهای من رو تو سه روز چیدن که جمعا میشه 10 واحد.من چون شاغل هستم دو روز بیشتر نمیتونم مرخصی بگیرم.خواستم 2 واحد که روز سه شنبه داشتم رو حذف کنم .درس نظریه های برنامه ریزی منطقه ای با رویکرد اسلامی. ولی اموزش بهم گفتن این درس پیش نیاز یه درس دیگه ست که اون هم همین ترم بهم دادن فک کنم روشهای برنامه ریزی منطقه ای بود.حالا مشکل من:اول اینکه ایا واقعا این درس پیشنیاز ِ اون هست؟چون من چارت ندارم نتونستم هم پیدا کنم.2 اینکه اگر اینطوره من اگر این درس رو نگه دارم و استاد هم باهام راه نیومدم که سرکلاس نرم و نهایتا اموزش به علت غیبت حذف کرد اخر ترم این درس رو،تکلیف اون 2 واحد دیگه چی میشه؟اون هم حذف میشه اتومات؟و اینکه چه راهی پیشنهاد میدید؟من خیلی وقت ندارم برای تصمیم گیری ممنون میشم راهنماییم کنید و اگر چارت رو دارید بهم بدید. ایمیلم رو میذارم اگر میل بزنید هم ممنون میشم  63

Sr.klntri@gmail.com

سلام دوست عزیز 
من براتون چارت و سرفصل دروس رو قرار میدم انشالله دوستان شهرساز و مدیران این بخش کمکتون می کنند.

http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...طقه-ای.pdf

ليست دروس كارشناسي ارشد مهندسي شهرسازي - گرايش برنامه ريزي شهري و منطقه اي
ترم اول
عنوان درس
تعداد واحد
نوع درس
نظريه نظام ها و مدل سازي
2
جبراني
شناخت فضا و تحليل كاربردي
2
جبراني
مباني اقتصادي اجتماعي شهر
3
جبراني
تاريخ شهر و سير انديشه ها درشهر سازي 
3
جبراني
بيان تصويري
2
جبراني
انگليسي ويژه
6
عمومي

جمع 18

ترم دوم
عنوان درس
تعداد واحد
نوع درس

كاربرد آمار در شهرسازي
2
جبراني
كارگاه 1
3
تخصصي اجباري
مباني بهسازي و نو سازي بافت كهن
2
اختياري
مباني برنامه ريزي شهري
2
تخصصي اجباري
مباني برنامه ريزي منطقه اي
3
تخصصي اجباري
كاربرد  جي آي اس در مطالعات شهري
2
اختياري
جمع
14

ترم سوم

عنوان درس

تعداد واحد 
نوع درس

روشهاي برنامه ريزي شهري
2
تخصصي اجباري
روشهاي برنامه ريزي منطقه اي
2
تخصصي اجباري
كارگاه 2
3
تخصصي اجباري
سمينار تدوين رساله
2
اصلي
مديريت شهري
2
اختياري
حقوق شهري
2
اختياري
جمع
13

ترم چهارم

عنوان درس

تعداد واحد

نوع درس

مباني طراحي و برنامه ريزي شبكه حمل و نقل
2
اصلي
برنامه ريزي و طراحي زير ساخت هاي شهري
2
اختياري
كارگاه 3
3
تخصصي اجباري
رساله نهايي
4
تخصصي اجباري
جمع
9

توجه:
گذراندن دروس جبراني براي فارغ التحصيلان رشته هاي غير از شهر سازي الزامي بوده و فارغ ااتحصيلان رشته شهر سازي طبق نظر شوراي بخش شهر سازي اين دروس را مي گذرانند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، Brightness
خیلی ممنون لطف کردید.ولی فکر میکنم اینا برای دانشگاه سراسریه .اخه همین واحدهایی که برای این ترم به من دادن فرق داره با اینایی که شما نوشتید.
من اینا رو دارم این ترم:
مباني اقتصاد و معيشت شهري و منطقه اي[م] 2.0
تاريخ شهرنشيني ايران و جهان[م] 2.0
شناخت و تحليل فضاهاي شهري و منطقه اي[م] 1.0 1.0
روشهاي برنامه ريزي منطقه اي[م] 2.0
نظريه هاي برنامه ريزي منطقه اي با تاكيد بر رويكرد اسلامي[م] 2.0

پاسخ
93 واحدها یه مقدار عوض شده گویا .و پیشنیازهاشون.من برای سال 93 رو میخوام.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,414 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,122 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,432 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  طرح منطقه ای حدیث گلی 0 507 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,070 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,858 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,512 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان