امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۱:۰۰ عصر)khansa نوشته است: خوووب خیلی سخت شد که مهندس جون ، آخه اصن نمیتونم تصمیم نهایی و بگیرم ، نه با این اوصاف نمیتونم دانشگاه خوب قبول شم تا ده روز آینده هم دیدم روزی یکی دو ساعت میخونم که کلا آزمون و شرکت نمیکنم چون فقط اینطوری اعصاب آدم خراب میشه ...
به نظرم تاپیکای برنامه ریزی خیلی امسال پراکنده شده ،انگار طلسم شده.

بعضی وقتا تصمیم گیری سخت میشه. اما نذار زمانت به همین دودلی هدر بره،تصمیم بگیر،ان شالله هرچی خیر هست،در انتظارت باشه.
آزمون پیش رو،یه آزمون تعیین سطح هست. شما یه محکی میخوری که ببینی در چه سطحی هستی،چون هنوز مطالعه رو شروع نکردی،نباید انتظار بالایی از خودت داشته باشی که با گرفتن نتیجه روحیه ت رو از دست بدی.پس واقع بین باش و برای کاهش اضطراب کنکور اصلی،این کنکور های آزمایشی مفید هستن.
چه پیشنهادی برای تاپیک های امسال دارید تا تغییرات لازم رو انجام بدیم؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
(۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۹:۵۹ عصر)raoof نوشته است: سلام دوست عزیز
اوضاع درسا چطوره چیا رو خوندین؟؟

سلام.راستش خجالت میکشم بگم 4
من فصل 1 شار تا شهر رو مرداد خوندم بعد یه مشکلی برام پیش اومد که تا هفته پیش نخوندم و دیشب فصل 1 برنامه ریزی منقه ای از زیاری رو تموم کردم.که روش خوندنمو جزوه همرا با کتاب بوده . شما چیکارا کردی؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۹ عصر)Brightness نوشته است: از مهندس رئوف هم سپاسگزاریم برای ایجاد تاپیک. شما خودتون توی چه مرحله ای از خوندن هستید؟ مهندس نجران شما چطور؟تا به اینجا شما سه نفر توی تاپیک اعلام حضور کردید،از خودتون شروع کنید تا بقیه دوستان هم رغبت پیدا کنن و به جمع شما بپیوندن. مشاوران هم در کنار شما خواهند بود.

سلام مهندس ممنون از راهنمایتون.
    والا من واقعیتش تابستان ۸ تا کتاب رو دور کرده بودم ولی شهریور نتونستم بخونم و الان طبق برنامه میخونم و واسه مباحث جلد ۵ کتاب شهرداری ها و طرحهای دکتر بهزادفر - و واسه مبانی، برنامه ریزی راهبردی وکتاب اصلاح نظام مدیریت و توسعه رو خوندم- واسه تاریخ هم تاریخ دکتر پاکزاد و شار تا شهر وتحلیلی از ویژگی ها رو خوندم  وامار طورانی فصل یک و دو ک هنوز نخوندم . زبانم نمیدونم چکارش کنم شاید بزارمش کنار . در کل استرس دارم و فک میکنم چیزی بلد نیستم ک خیلی اذیتم میکنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام دوستان تایپیک جالب و صمیمانه اییه
    خصوصا واسه ما کنکوریا که که یه حس مشترک داریم میتونه ایجاد انگیزه کنه و از اون استرس کم کنه و یه جورایی حال و هوامونو بهتر کنه
    سوال محوری تایپیک اینه که اوضاع درسا چطوره و چیا رو خوندیم!!!
    اوضاع درسا خوبه خدا روشکر ، تا این مرحله از خودم راضی ام(به اندازه توانم و تلاشی که میکنم از خودم انتظار دارم نه بیشتر) 26
    من مباحث و مدل رو تازه شروع کردم و باید آمار  بیشتر تمرین کنم
    اما بدجور این مدل داره اذیت میکنه!!!!!!!!!!!! 17

در مورد فعالیت هر روز یک سوال راستش وقتی دیدم هیچ کسی استقبال و همکاری نکرد منم سرد شدم و ادامه اش ندادم

دیگر دوستان چطوریاست اوضاع و احوالشون؟
    آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
     به پای هرز باغ کال پرست.........!
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۵:۴۱ عصر)romisa نوشته است: سلام دوستان تایپیک جالب و صمیمانه اییه
    خصوصا واسه ما کنکوریا که که یه حس مشترک داریم میتونه ایجاد انگیزه کنه و از اون استرس کم کنه و یه جورایی حال و هوامونو بهتر کنه
    اوضاع درسا خوبه خدا روشکر ، تا این مرحله از خودم راضی ام(به اندازه توانم و تلاشی که میکنم از خودم انتظار دارم نه بیشتر) 26

در مورد فعالیت هر روز یک سوال راستش وقتی دیدم هیچ کسی استقبال و همکاری نکرد منم سرد شدم و ادامه اش ندادم

درسته رومیسا جان. چون همه تون یه دغدغه مشترک دارین، خیلی میتونین به هم کمک کنید و دلگرمی باشید برای همدیگه.
    برای آمار و مدل هز سوالی دارید توی تاپیک رفع اشکال مطرح کنید،دوستان مشاور حتما کمکتون میکنند. همینکه شروع کردید خیلی خوبه. سرعت خوندنش اگر کم باشه ولی هر روز بخونیدش،نتیجه خوبی میده. مهم اینه که خسته نشید و مصمم ادامه بدید. باشد که از پس غول آمار بربیاید همگی .
    اتفاقا اون تاپیک هر روز یه سوال خیلی خوب بود. حالا دوستانتون توی این تاپیک اگر اعلام همکاری کنند، با کمک همدیگه دوباره از سر بگیرید.

پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۵:۲۱ عصر)raoof نوشته است:
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۹ عصر)Brightness نوشته است: از مهندس رئوف هم سپاسگزاریم برای ایجاد تاپیک. شما خودتون توی چه مرحله ای از خوندن هستید؟ مهندس نجران شما چطور؟تا به اینجا شما سه نفر توی تاپیک اعلام حضور کردید،از خودتون شروع کنید تا بقیه دوستان هم رغبت پیدا کنن و به جمع شما بپیوندن. مشاوران هم در کنار شما خواهند بود.

سلام مهندس ممنون از راهنمایتون.
    والا من واقعیتش تابستان ۸ تا کتاب رو دور کرده بودم ولی شهریور نتونستم بخونم و الان طبق برنامه میخونم و واسه مباحث جلد ۵ کتاب شهرداری ها و طرحهای دکتر بهزادفر - و واسه مبانی، برنامه ریزی راهبردی وکتاب اصلاح نظام مدیریت و توسعه رو خوندم- واسه تاریخ هم تاریخ دکتر پاکزاد و شار تا شهر وتحلیلی از ویژگی ها رو خوندم  وامار طورانی فصل یک و دو ک هنوز نخوندم . زبانم نمیدونم چکارش کنم شاید بزارمش کنار . در کل استرس دارم و فک میکنم چیزی بلد نیستم ک خیلی اذیتم میکنه

سلام. خب خیلی خوب خوندید. همینکه تابستون یه مروری داشتید توی دور دوم مطالعه توی سرعت خوندن خیلی کمکتون میکنه.
    به نظرم زبان رو کنار نذارید. تفریحی هم اگر شده،شب هنگام خواب یه چند تا لغت رو با خودتون تکرار کنید. استرس نداشته باشید،سوال های راحتی هم هست که نیاز به داشتن اطلاعات بالا نباشه و با درک معنی جمله بتونید بهش پاسخ بدید.

پاسخ
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۶:۱۴ عصر)Brightness نوشته است:

درسته رومیسا جان. چون همه تون یه دغدغه مشترک دارین، خیلی میتونین به هم کمک کنید و دلگرمی باشید برای همدیگه.
    برای آمار و مدل هز سوالی دارید توی تاپیک رفع اشکال مطرح کنید،دوستان مشاور حتما کمکتون میکنند. همینکه شروع کردید خیلی خوبه. سرعت خوندنش اگر کم باشه ولی هر روز بخونیدش،نتیجه خوبی میده. مهم اینه که خسته نشید و مصمم ادامه بدید. باشد که از پس غول آمار دربیاید همگی .
    اتفاقا اون تاپیک هر روز یه سوال خیلی خوب بود. حالا دوستانتون توی این تاپیک اگر اعلام همکاری کنند، با کمک همدیگه دوباره از سر بگیرید.
    حتما واسه رفع اشکالات مدل ازتون راهنمایی میگیرم
    واسه فعالیت هر روز یک سوال باید سایر دوستان هم همکاری کنن تا بتونیم فعالیت رو دوباره راه بندازیم
    تا کنکور انرژی دارم اما بعد کنکور یه نفس رااااااااااااااااحت میکشم

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۶:۲۵ عصر)romisa نوشته است:
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۶:۱۴ عصر)Brightness نوشته است:

برای آمار و مدل هز سوالی دارید توی تاپیک رفع اشکال مطرح کنید،دوستان مشاور حتما کمکتون میکنند. همینکه شروع کردید خیلی خوبه. سرعت خوندنش اگر کم باشه ولی هر روز بخونیدش،نتیجه خوبی میده. مهم اینه که خسته نشید و مصمم ادامه بدید. باشد که از پس غول آمار دربیاید همگی .
    حتما واسه رفع اشکالات مدل ازتون راهنمایی میگیرم
    واسه فعالیت هر روز یک سوال باید سایر دوستان هم همکاری کنن تا بتونیم فعالیت رو دوباره راه بندازیم
    تا کنکور انرژی دارم اما بعد کنکور یه نفس رااااااااااااااااحت میکشم
    براتون آرزوی موفقیت دارم عزیزم. همیشه پرانرژی باشید 1

پاسخ
     سپاس شده توسط romisa

من همینجور که گفتم اواخر مرداد فصل1 شار تا شهر رو خوندم و بعد به خاطر مشکلی که پیش اومد نخوندم تا هفته پیش که تا دیشب فصل 1 برنامه ریزی منطقه ای از زیاری رو تموم کردم راستی یه درس از 504 هم خوندم Ws17
    دیگه ایشالله از این به بعد پیوسته میخونم

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر)نجران نوشته است:

من همینجور که گفتم اواخر مرداد فصل1 شار تا شهر رو خوندم و بعد به خاطر مشکلی که پیش اومد نخوندم تا هفته پیش که تا دیشب فصل 1 برنامه ریزی منطقه ای از زیاری رو تموم کردم راستی یه درس از 504 هم خوندم Ws17
    دیگه ایشالله از این به بعد پیوسته میخونم

هر لحظه که اراده کنید دیر نیست،من از یک آبان شروع کردم...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 15,876 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
      آخرین ارسال: Sbht
        مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,311 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginazin
        درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,335 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: Fatemeh artimis
        سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,486 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
      آخرین ارسال: mahya93
        منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,415 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
      آخرین ارسال: fereshtehr89.
        آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,947 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,862 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
      آخرین ارسال: urbanDesign.h
        برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,365 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: rizemize_ph
        برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,938 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: ریحانه
        جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,744 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان