امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید)
بک آپ پوشه های حذف شده از سرور موجود بود و همه فایلها در سرور مجددا آپلود شدند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۷-۱۸، ۱۱:۴۵ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: مهندس 8 مهر 91 تا10 دی 91 منظورتون هست؟

منظورمان این سه ماه بود که خوشبختانه بک آن را داشتیم و هر سه ماه مجددا آپلود شدند.
با تشکر از شما
و تشکر ویژه و خسته نباشید به مهندس ابراهیمی عزیز و همچنین مهندسین لوفرا و بقیه دوستانی که فایلها را در این چند روز مجددا آپلود کردند.
در صورت نبود هر فایلی گزارش دهید تا بررسی مجدد صورت پذیرد.

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۸، ۱۱:۴۸ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۸، ۱۱:۴۵ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: مهندس 8 مهر 91 تا10 دی 91 منظورتون هست؟

منظورمان این سه ماه بود که خوشبختانه بک آن را داشتیم و هر سه ماه مجددا آپلود شدند.
با تشکر از شما
و تشکر ویژه و خسته نباشید به مهندس ابراهیمی عزیز و همچنین مهندسین لوفرا و بقیه دوستانی که فایلها را در این چند روز مجددا آپلود کردند.
در صورت نبود هر فایلی گزارش دهید تا بررسی مجدد صورت پذیرد.

با عرض سلام

از مهندس دهقان گرامی تشکر ویژه برای پیگیری و رفع مشکل دارم .

دیروز که تعدادی از فایل های مجله های صفه را آپلود کردم تاریخ آپلودشان 22/8/1391 بود و الان هم مجددا بررسی کردم ، متاسفانه فایل ها بازگشت نکردند و در دسترس نیستند .

همانطور که جناب مهندس دهقان فرمودند فایل های آپلود شده از 8 مهر 91 تا10 دی 91 در دسترس نیستند .

چنانچه دوستان گرامی از تایپک های ایجاد شده حاوی فایل در این مدت بازدید دارند و با حذف فایل ها روبرو شدند لطف کنند گزارش دهند تا دوستان و ایجاد کنندگان تایپک ها در جریان قرار گیرند و اقدامات لازم برای آپلود مجدد صورت پذیرد.

از مهندس لوفرا و سایر دوستان گرامی نیز جهت پیگیری موضوع و آپلود مجدد فایل ها تشکر داریم.

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
از دوستان گرامی درخواست می شود در صورت در اختیار داشتن فایل ( دانلود فصلنا مه پژوهش و برنامه ريزي شهري ) در آرشیو شخصی ، مجددا فایل مربوطه را در تایپک مربوطه آپلود نمایند. با تشکر

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=13942

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۲:۱۱ عصر)atelieahjam نوشته است: از دوستان گرامی درخواست می شود در صورت در اختیار داشتن فایل ( دانلود فصلنا مه پژوهش و برنامه ريزي شهري ) در آرشیو شخصی ، مجددا فایل مربوطه را در تایپک مربوطه آپلود نمایند. با تشکر

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=13942

سلام تشکر از گزارش شما

مشکلی در دریافت فایلهای این ماه وجود داشت که برطرف شد
الان دانلود کنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 970 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,866 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,114 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,250 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,445 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,639 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  اطلاعیه انتشار فایلهای vip در شبکه های اجتماعی و تذکر ایران شهرساز alireza 2 1,941 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,049 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر
  وبلاگ های بروز شده را اینجا ببینید(urbanblog.ir) alireza 20 5,597 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان