امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های طراحی شهری سوالاتونو اینجا بپرسید
(۱۳۹۳-۷-۲۷، ۱۲:۴۳ عصر)ریحانه نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۲۷، ۱۲:۵۳ صبح)arefeh.t نوشته است: سلام. من تازه از برنامه های سایت شما با اطلاع شدم . ترم 7 شهرسازی ام. ی سری کتاب خوندم. اگه بخوام برنامه هاتونو الان شروع کنم باید از برنامه هفته اولتون شروع کنم؟ چه پیشنهادی برای من دارین. ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام دوست عزیز
برنامه رو از هفته اول شروع کنید
اما فقط مطالبی که نخوندینو بخونید
فرض میکنیم که شما تاریخ ایران رو خونده باشید
از هفته اول سابقه برنامه ریزی در ایران می مونه و معماری معاصر غرب
اگر بر فرض شما معماری معاصر غرب رو هم قبلا خونده باشید
می تونید با خوندن  سابقه برنامه ریزی در ایران برید برنامه هفته بعد رو بخونید
خودتون رو محدود نکنید به اینکه هر برنامه رو یه هفته بخونید
هرچه سریع تر سعی کنید خودتون رو به دوستانتون برسونید
البته نگران نباشید هفته های آخر برنامه سبک تره و می تونید جبران کنید
موفق باشید
ممنون از راهنماییتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ریحانه جان میشه بگی قواعد و معیارهای طراحی فضای شهری از برنامه هفته هفتم رو از کدوم کتاب منبع اصلی باید بخونیم؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۲۷، ۰۸:۳۷ صبح)oyster نوشته است: ریحانه جان میشه بگی قواعد و معیارهای طراحی فضای شهری از برنامه هفته هفتم رو از کدوم کتاب منبع اصلی باید بخونیم؟؟

از کتابی به همین نام نوشته محمود توسلی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، oyster
سلام با تشکر از مهندس ریحانه به خاطر همه زحمتاش یه سوال دیگه هم دارم می دونین سوالای تاریخ کنکوره پارسال از چه کتابایی بود مثلا چندنا از موریس ؟؟چندتا از شارتا شهر؟؟و بقیه؟؟

پاسخ
سلام
مرسی ازینکه به فکرین
من یه کتاب دارم مال سال 1381 خلاصه های شهرام جنگجو
خیلی قدیمیه؟
مباحث تاریخیش میتونه به دردم بخوره؟
برنامه های توسعه عمرانی فقط تا 83 داره...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۰:۳۴ صبح)سونیا7.7 نوشته است: سلام
    مرسی ازینکه به فکرین
    من یه کتاب دارم مال سال 1381 خلاصه های شهرام جنگجو
    خیلی قدیمیه؟
    مباحث تاریخیش میتونه به دردم بخوره؟
    برنامه های توسعه عمرانی فقط تا 83 داره...

اره به درد می خوره
    ولی سعی کنید برنامه های بعدی رو هم پیدا کنید و یه خلاصه ای ازشون بخونید

پاسخ
    سلام وعرض ادب ، مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده نيازمندم . ممنونم كمك كنيد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۷:۵۸ عصر)hossein51 نوشته است: سلام وعرض ادب ، مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده نيازمندم . ممنونم كمك كنيد

سلام. از لینک مقابل پیگیری کنید: http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=26102
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
    سلام دوستان ، ميشه پروژهاي معرفي كنيد كه در طراحي آن از روش عقلايي استفاده شده باشد ، فوري فوري نياز دارم ، ممنون

پاسخ
    با سلام
    میشه اگه خلاصه یا فایلی از کتاب طراحی شهری معاصر اقای بحرینی دارین کمک کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,981 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,245 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,342 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,291 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,158 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,511 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,707 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,554 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,586 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,568 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان