امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکمیل ظرفیت- دفترچه اومد
بچه ها تکمیل ظرفیت ارشد رو سایت سنجش هست ولی دفترچه رو نزدن که ببینیم کجاها ظرفیت داره ،نداره .....!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
درسته،دفترچه رو نذاشتن .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
تو همون لینک انتخاب رشته ای ک گذاشته کنار صفحه نوشته

جستجوی رشته محل کد رشته ک می دی بهمون ی تعداد گزینه می ده همون نیست ؟ یا باید دفترچه بیاد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۶:۳۱ عصر)NeGaRiii نوشته است: تو همون لینک انتخاب رشته ای ک گذاشته کنار صفحه نوشته

جستجوی رشته محل کد رشته ک می دی بهمون ی تعداد گزینه می ده همون نیست ؟ یا باید دفترچه بیاد؟

نه،خودش هم نوشته که دفترچه باید مطالعه بشه و بعد نسبت به انتخاب رشته اقدام کنید.

پاسخ
الان دفترچه اومد. بفرمائید:

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Arshad93_Takmil_E.pdf (اندازه: 1.16 MB / تعداد دفعات دریافت: 159)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
متاسفانه روزانه و شبانه نداره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با عرض سلام

دو سوال دارم ، امسال در آزمون ارشد شرکت نکردم ، میشه بدون شرکت در آزمون برای تکمیل ظرفیت در موسسات غیرانتفاعی ثبت نام کرد؟
در مورد شهریه های رشته معماری ورودی امسال اگر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی بفرمائید که سطح شهریه های هر ترم تقریبا در چه حدی است؟

با تشکر    
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۲۰، ۰۷:۲۱ عصر)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام

دو سوال دارم ، امسال در آزمون ارشد شرکت نکردم ، میشه بدون شرکت در آزمون برای تکمیل ظرفیت در موسسات غیرانتفاعی ثبت نام کرد؟
در مورد شهریه های رشته معماری ورودی امسال اگر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی بفرمائید که سطح شهریه های هر ترم تقریبا در چه حدی است؟

با تشکر    

سلام. این تکمیل ظرفیت برای کسانی هست که توی آزمون شرکت داشتند.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، godonly.
سلام
من هم یک مطلبی اضافه کنم اینکه کسانی که در جایی پذیرفته شدند، اگر برای تکمیل ظرفیت انتخاب انجام بدن و جایی قبول بشن، قبولیشون از دانشگاه قبلی لغو میشه و باید در رشته جدید ثبت نام کنند و در کد قبولی اولی که قبول شده بودن دیگه نمیتونن ادامه تحصیل بدن
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود دفترچه سوالات کنکور طراحی شهری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 2 1,635 ۱۳۹۵-۲-۲۴، ۰۴:۳۷ صبح
آخرین ارسال: rastin.o
  درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه maryam azari 0 622 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۹:۵۵ عصر
آخرین ارسال: maryam azari
  درخواست رایگان درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه maryam azari 0 634 ۱۳۹۴-۶-۳، ۱۰:۱۲ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  دانلود دفترچه کنکور ارشد طراحی شهری 1394 alireza 19 7,401 ۱۳۹۳-۱۲-۱، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: elham akbari
  بهترین رتبه تا الان 1>>نتایج اومد>طراحی شهری=>ارشد سراسری1391 =>کارنامه و رتبه شما alireza 50 35,524 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پاسخنامه دفترچه کنکور سراسری طراحی شهری 1394-ویرایش 2 alireza 25 8,847 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۵ عصر
  پاسخنامه دفترچه کنکور سراسری برنامه ریزی شهری 1394 alireza 42 11,709 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۰۰ عصر
  66 سوال تا این لحظه....دفترچه کنکور ارشد طراحی شهری 94 تاریخ برگزاری 16 بهمن 93 alireza 49 12,588 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۹:۲۴ عصر
آخرین ارسال: raham
  1سوال راجع به تکمیل ظرفیت داشتم میخاستم ببینم چه زمانی شروع میشه؟ به نظرتون امیدی هس alireza 2 1,113 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: شاسان
  دانلود رایگان دفترچه سوالات کنکور دانشگاه آزاد 93 گرایش برنامه ریزی شهری alireza 0 1,750 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۰۳:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان