امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان
سلام
بدون شرح و بسیار زشت
فایل vip  منتشر شده توسط کاربر
http://www.iranshahrsaz.com/member.php?a...&uid=65221
در سایت اربانیتی منتشر شد.
مثل قبل و این بار توسط یک فعال ایران شهرساز
البته اخطار بدون اجازه از مدیریت دادم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط urbanDesign.h
منم متاسفانه دیدم!! اونم به صورت کامل پارت بندی کرده و در عرض 2 3 ساعت چقد دانلود داشته!!!!!! مهندس ارکیده میدونم چقد زحمت کشیدن بابت این جزوه!( واقعا مهندس تابان اینکارتون اصلا خوب نبود)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
از شما و از سایر اعضای سایت عذر خواهی میکنم به خصوص از مهندس ارکیده، ولی من نمیدونستم که این مطلب VIPسایت ایران شهرسازه حتی یکبار هم ندیدم و از سایت هم دریافت نکردم، از یکی از دوستانم گرفتم که فکر میکردم چون به کلاسای خانه شهرسازان میرفتن از اونجا گرفتن، حتی یک درصد هم فکرش رو نمی کردم، از مدیریت محترم هم درخواست دارم دریافت های منو چک کنند اکر به غیر از این بود منو از سایت حذف کنند....من عواقب کارم رو می پذیرم ولی نحوه برخوردتون خیلی بد بود....من از لحظه ای که فهمیدم تمام تلاشم رو کردم که فایلا رو حذف کنم ....لطفا قبل از اینکه آبروی آدم رو ببرید مطمئن بشید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، alireza
دوست عزیز خدایی نکرده کسی توهینی کرد بهتون؟ اگه منظورتون منم باید بگم که اگه توهین یا بی احترامی کردم همین جا معذرت خواهی خودمو اعلام میکنم فقط اینکه کارتون در حق سایت ایران شهرساز بد بوده ! همه اعضای آن صادقانه و با تمام وجود روز و شب برای بالابردن سطح کیفیت،تلاش میکنن ولی متاسفانه بارها و بارها شاهد این قضایا بودیم. خودم به شخصه هرجوره طرفدار این سایتم و این سایتو در همه جا تعریف و تمجید میکنم ولی بعضا که میبینم مطالب ارزشمند و مفید این سایت در سایت ها وبلاگ ها و ... درج میشه اونم بدون ذکر منبع ناراحت میشم.نه تنها من بلکه خیلیای دیگه هم ناراحت میشن. الان برین همین سایت urbanity بیشتر از 50 درصد تاپیک ها، مطالب، درخواستها و سوالهاو ... درهمین جا موجوده که متاسفانه کپی برداری شده.
بازم میگم که هیچگونه نوهین یا بی احترامی بهتون نکردم اگه هم اینجور احساس کردین همین جا میگم که معذرت خواهی منو بپذیرین

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، maryam taban

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,270 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 957 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,821 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,260 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,361 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,117 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,722 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,919 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,092 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان