امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان معماری روم
در 72 اسلاید پاورپوینت  

قیمت: 8,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام دوست گرامی

لطفا پست را وایریش نمائید و از این حالت درش بیارید. با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۴، ۱۰:۳۲ عصر)atelieahjam نوشته است: سلام دوست گرامی

لطفا پست را وایریش نمائید و از این حالت درش بیارید. با تشکر

من هر کاری میکنم قیمت درست نمیشه 

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
وقتی می خواهید روی فایلی قیمت گذاری کنید مستقیما اینجا آپلودش نکنید ، بهتره که در  آپلود سنتر ایران شهرساز آپلودش کنید و بعد لینک فایل رو کپی برداری کنید و در قسمت تگ قیمت گذاری فایل ها واردش کنید ، مراحل انجام کار را هم به ترتیب عرض می کنم :

ابتدا در آپلود سنتر ایران شهرساز عضو شوید ، بعد با آپلود کردن فایل لینکی به شما داده میشه که با آوردن آن لینک به اینجا ، بعنوان مثال مثل لینک زیر :

http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...book-1.jpg

payment=3000]http://up.iranshahrsaz.com/uploads/iranshahrsaz.com_book-1.jpg]

لینک را در حالت انتخاب قرار دهید تا زمینه متن لینک به رنگ آبی دربیاد ، سپس روی تگ قیمت گذاری کلیک کنید و بعد رقم مورد نظر خود را در کادر مخصوص قیمت تایپ کنید و بعد روی دکمه (وارد کردن) کلیک کنید ، بعد از انجام این مراحل لینک بطور خودکار وارد تگ قیمت گذاری میشه و از دید همه مخفی میشه ، فقط زمانی قابل مشاهده میشه که مبلغ مربوطه پرداخت بشه ، البته لینک همیشه برای ارسال کننده فایل و ایجاد کننده تایپک قابل دیدن هستش و فقط از دید دیگران مخفی میشه ، بطور مثال یک تصویر از مرحله انجام کار اینجا قرار میدهم ، بعد از اینکه این کارها انجام شد در محل payment=3000] http مابین لینک و پای منت مبلغ یک فاصله به صورت زیر ایجاد کنید تا لینک در حالت هوشمند قرار بگیره که بشه با یک کلیک روی لینک فایل بصورت خودکار توسط IDM شناسایی و قابل دانلود بشه.

همچنین فایل هایی که میخواهید قیمت گذاری کنید در انجمن مخصوص فایل های فروشی بگذارید و در انجمن vip قرار ندهید ، چون فکر میکنم اگر کسانی که عضو وی آی پی نباشند و فایل را خریداری کنند بخاطر عدم عضویت در وی آی پی نتوانند موفق به دریافت فایل شوند. تا حالا من با چنین موردی برخورد نداشتم که بطور قطعی نظر بدم ، اما فکر میکنم چنین احتمالی وجود داشته باشه .

با تشکر و موفق باشید

تصویر1 : در حالت انتخاب قرار دادن لینک
تصویر2 : وارد کردن قیمت در تگ قیمت گذاری
تصویر3 : لینک همراه با قیمت مورد نظر در تگ قیمت گذاری قرار گرفت

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   تصویر1.jpg (اندازه: 54.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 17)
.jpg   تصویر2.jpg (اندازه: 65.51 KB / تعداد دفعات دریافت: 19)
.jpg   تصویر3.jpg (اندازه: 68.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 17)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت نگرش تاریخی تکاملی- سیری در مبانی نظری معماری atelieahjam 3 3,833 ۱۳۹۵-۸-۲۲، ۱۲:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود فایل پاورپونت معماری سبز MHAKBARI 4 3,964 ۱۳۹۳-۲-۱۵، ۰۹:۰۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت معماری روستا atelieahjam 0 1,476 ۱۳۹۳-۲-۸، ۰۲:۲۱ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت مقدمات طراحی معماری 1 - ویکتور هورتا atelieahjam 0 1,649 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۵:۱۰ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت مقدمات طراحی معماری 1- درب و ورودی atelieahjam 0 3,322 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۴:۵۶ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت نقد و تحلیل یک اثر معماری atelieahjam 0 2,261 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۰۹:۰۲ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت مطالعات طراحی معماری ۳ - مجتمع مسکونی در منطقه جلفای اصفهان atelieahjam 0 2,849 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۰۳:۵۲ عصر
  غیر رایگان دانلود آکوستیک در معماری atelieahjam 0 1,186 ۱۳۹۳-۱-۳، ۱۲:۳۷ صبح
  غیر رایگان آشنایی با معماری سبز E.Y.I 0 889 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۱۱:۵۹ صبح
آخرین ارسال: E.Y.I
  غیر رایگان پاورپوینت دانشگاه معماری Bahmankara 0 1,191 ۱۳۹۲-۷-۱۳، ۱۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: Bahmankara

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان