امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبت های یک عضو بعد از دوری از سایت و بازگشت مجدد
پیام یک عضو:
با سلام

آقای مهندس من از اینکه مدتی سایت را رها کردم و در جمع شما حضور نیافتم پوزش میخواهم قبلا با شما هماهنگ کرده بودم که مدتی مجبور بودم از بعضی کارها دور بشم تا بتوانم کارهای عقب مانده ام را جبران کنم از جمله اینکه پایان نامه کار میکردم بلاخره به لطف خدا با موفقیت و نمره عالی پایان نامه را به سرانجام رسانده و دفاع کردم درسته که بازهم کار و مشکلات و درگیری ها همیشه هست ولی با این حال دیگه برگشتم تا از دستم بربیاد در خدمت سایت خواهم بود. من خیلی تغییر و تحولات در سایت دیدم و واقعا متحول شدم از اینکه در غیاب من اینهمه اتفاقات افتاده ولی هر چیه اتفاقات خیلی خوبیه چون واقعا به سایت یک رونقی دیگر داده و من بسیار خوشحال شدم که اینطوری شما و سایت رو در شیبراهه  موفقیت می بینم بسیار به شما  و به همکاران سایت تبریک میگم بابت فعالیت و زحماتتان در سایت، دست مریضا! خصوصا قسمت مقالات رو که در سایت وارد کردین اینچنین آدرس دهی ها و ثبت و نام و رزومه ها در پیوند سایت کمک بسیار شایانی به همکاران خواهد کرد . بسیار خوشحالم
انشاءالله موفقیت همیشه تو کارهاتون رخنه کند و ما همکاران به آن ببالیم. موفق باشید .
با سپاس و بدرود
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقاد از سایت hamid_shahrsaz 7 4,610 ۱۳۹۳-۶-۸، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,183 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  این چیز زرد که عنوانش جدیدترین های ایران شهرسازه رو بردارید بابا چیه اون بالا 8700113 5 3,156 ۱۳۹۱-۷-۸، ۰۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 3,001 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  یک پیشنهاد11 saeiideh 7 2,666 ۱۳۹۰-۱۱-۸، ۰۹:۰۱ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  .:*(پخش شدن آهنگ ملایم در سایت)*:. ALI XxX 8 10,464 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام یک پیشنهاد aramo 0 1,383 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۱ عصر
آخرین ارسال: aramo
  ختم قرآن سه ماه یک بار FA.ARDAKANI 18 10,946 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  سلام با توجه به نظر دوستان ختم هر ماه یک جزء قرآن را شروع می کنیم FA.ARDAKANI 12 7,084 ۱۳۹۰-۹-۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دوستانی که تمایل دارند در ختم قرآن هفتگی سایت شرکت کننداعلام آمادگی کنند FA.ARDAKANI 2 2,589 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Elham.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان