امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93
سلام
برای تکمیل شدن بانک پایان نامه های ایران شهرساز هر کدام از پایان نامه های موجود سایت را نیاز داشتید اعلام کنید تا برای شما ایمیل شود.
برای دانلود رایگان پایان نامه مورد نظر شما کافی است یک پایان نامه که در سایت نباشد را به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید و لینک پایان نامه مورد نظرتان را در ایمیل درج کنید تا برای شما در کمترین زمان ارسال شود.
با تشکر
امیدواریم از این فرصت استفاده کنید.
دانلود رایگان حداکثر تا 10 پایان نامه می باشد.
سعی میکنیم تعداد پایان نامه ای که در این طرح ایمیل می شود را در همین تاپیک اعلام کنیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness
یک درخواست ارسال رایگان پایان نامه دریافت شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
یک درخواست دیگر هم دریافت شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام من پایان نامه ام درباره ی ساماندهی سیمای شهری در جهت ارتقای کیفیت محیطی هست ولی اصلا مطلبی در سایت پیدا نمیکنم دوستان میشه کمک کنید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۵-۱-۲۸، ۰۳:۲۹ عصر)parisa72 نوشته است: سلام من پایان نامه ام درباره ی ساماندهی سیمای شهری در جهت ارتقای کیفیت محیطی هست ولی اصلا مطلبی در سایت پیدا نمیکنم دوستان میشه کمک کنید؟

سلام تمام پایان نامه های سایت بدلیل حق نشر حذف شد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,270 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,798 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 957 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,821 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,260 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,361 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,129 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
      رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,919 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,899 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان