امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم
پیام یک عضو:
مهندس من از رشتم بدم نمیاد اما همونطور که گفتم استاد و همکلاسی و شرایط درس خوندن خیلی دخیله

من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم
حالا میخوام ارشدمو یه رشته دیگه بزنم...ممکنه؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوست عزیز،زیاد به مسائل حاشیه ای توجه نشون ندید،در هر حال یه سری بی عدالتی هایی همیشه وجود داره،و اصلا بستگی به رشته و دانشگاه نداره.
برای درس خوندنتون هدف تعیین کنید و تمام تلاشتون رو برای رسیدن به اون انجام بدید و اجازه ندید،این جور مسائل کم اهمیت مانع از تلاش شما بشه.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، haydariyan ، atelieahjam ، alireza ، samira.n ، foroogh.r
سلام
از مهندس برایتنس دوستان لاین تشکر کردند

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
رو استاده اسيد بريز
خخخخ

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۲:۴۷ عصر)elnaz.h نوشته است: رو استاده اسيد بريز
خخخخ

اینجور افراد که به این چیزا اهمیت میدن(نمره میدن) مشکل هویتی دارن . پس نباید برات مهم باشه بزار نمره بده تو کار خودتو بکن
منم ازین اساتید داشتم (به رنگ لاک هم نمره میداد Ws3

بیخیال اون خودش ضعف داره پس نمیتونه نمره تو رو بسنجه

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۲:۴۷ عصر)elnaz.h نوشته است: رو استاده اسيد بريز
خخخخ

لطفا!
میخواهید سایت ف ی ل ت ر شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
آدما همیشه باید صبور باشن وگرنه سیب از بالای درخت نمیفته جلو پاشون.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
    من هم موافقم
    شما به مسایل حاشیه ای نوجه نکن، توی همه ی رشته ها این مسایل هست، اگه واقعا هدف دارین در راستای رسیدن به هدفتون پیش برین که خودتونو بتونین ثابت کنین!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Brightness
      اگه قرار بود به چهره نمره بدن كه من الان هنوز داشتم واحدهايي كه افتادم و پاس مي كردم. البته قبول دارم بعضي اساتيد تحت تاثير نمره ميدن ولي ديگه قيافه نه :)
      آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
      پاسخ
       سپاس شده توسط homayoon.d

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,615 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
      آخرین ارسال: foroogh.r
        ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,565 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
      آخرین ارسال: fereshtehr89.
        من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,310 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,212 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
        رشته شهرسازی باطراحی شهری یکی هستند alireza 1 2,071 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        مصوبات مهم از سال 80 alireza 0 1,442 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۱:۴۴ عصر
        میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,875 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: amindatcom
        مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,421 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: amindatcom
        مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,310 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: khansa
        باتوجه به پاسخ دوستان عزیز به سوال چرا بعضی از افراد اعتماد به نفس ندارند ، فهمیدیم FA.ARDAKANI 1 2,001 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان