امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟
کتابه موریس کتابه خوبیه ولی حواشیش زیاد و متنشم یه خرده متکلفه...در واقع کتاب پاکزاد همون مطالبو نوشته با طبقه بندی بهتر و متنه سلیستر...البته تا باروک...کتاب پاکزاد در مورد تمدن های اولیه چیزی ننوشته که باید از موریس بخونی(ینی فصل اول و پیوستهاشو)...در مورد قرن هیژده به بعدم پاکزاد چیزی ننوشته که نیازی نیست از موریسم بخونیش...البته بعضی اشخاص هستن مثله کریستوفر رن که میتونی تو فصل (انگلیس قرن 18)پیدا کنی که کم در موردش سوال ندادن...ولی کاره سختیه باید با کلیت کتاب آشنا باشی که بعد رنسانسو بدونی کجاهاشو بخونی کجاهاشو نخونی
سالنامه آماریو از سایته مرکز آمار دانلود کن یه پاورپوینت پنجا صفه ایه...کتاب پارسه رو حتمن بخر...اگه کتاب پارسه رو کامل بخونی مباحثو شصت به بالا می زنی :)
سیر 1و2و3 مهمترین کتابای طراحین...حتمن باید همشونو بخونی...یک و که باید کامل بخونی...دو سه رم یه تعدادی هستن که خیلی ازشون سوال میدن به سوالای کنکور نگا کنی دستت میاد کیارو می گم...ولی هرسه رو سعی کن کامل بخونی
تاریخ ایران پاکزاد لازم نیس...اگه وقت کردی جم بندیشو از آخر کتاب بخون...هفتاد هشتاد صفس
همینارو خوب بخونی و 20،25درصد زبان بزنی رتبه ت زیر پنجا شصته :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، raoof ، nina-n ، barana ، ne_sh
سلام خسته نباشید به دوستان
من واسه کنکور سال دیگه شروع کردم بخوندن .چون رشته کارشناسیم عمران هست.میخوام اسکیس شروع کنم .واسه اسکیس کتابهایی که از 0 تا 100 توضیح میده کدوما هستن .کلاسای اسکیس مقدماتی هم داره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش Sahab 0 16,224 ۱۳۹۶-۹-۱۶، ۰۷:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,191 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Sbht
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,320 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,340 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: Fatemeh artimis
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,490 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,421 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,865 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: nassim_nassim
      سردرگمی و استرس در روزهای پایانی alireza 17 6,309 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۷:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: نداانصاری
      مشاوره برنامه ریزی طراحان سوال کنکور Sh@bn@m 1 2,219 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      مشاوره اخم ها را باز کنید ما در کنار شما هستیم-هر روز با شما تا کنکور -تعداد نامحدود alireza 1 1,666 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان