امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره خصوصیات سیستم های،حمل و نقل رو باید حفظ باشیم؟مثلا مترو سرعتش چنده؟یا ظرفیت حمل مسافر
پیام یک عضو:
سلام دوستان

خصوصیات سیستم های،حمل و نقل رو باید حفظ باشیم؟مثلا مترو سرعتش چنده؟یا ظرفیت حمل مسافر؟یا حداقل شعاع قوسهاو...
مرسی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
up....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,114 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,541 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  مشاوره طراحی حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 94 imanbv 11 3,696 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: shermi
  مشاوره طراحی نتیجه یا فرآیند؟کدام ارجح است؟ imanbv 1 694 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۸:۲۲ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  در گروه کنکوری های ایران شهرساز به ساده ترین روش عضو شوید alireza 0 811 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۵۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره های ارشد 95 و انتظار ما alireza 3 1,069 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۱۲:۲۷ عصر
  اطلاعیه شماره 1 مشاوره ایران شهرساز به کنکوری های ارشد 95 alireza 1 714 ۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۸ عصر
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,238 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23
  من اسکیسم بد نیس (متوسط رو به بالا ) با تمرین میتونم با رتبه ناپلئونی 731 امیدوار به قبولی باشم؟ (دوره های غیر روزانه) mahsa j 1 899 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر
  با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه alireza 5 2,830 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: واژه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان