امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه هدیه سایت به مهندس برایتنس بابت زحمات شون در سایت
سلام
شاید خیلی از شماها اطلاع نداشته باشید،جهت اطلاع شما مهندس برایتنس مدیر ارشد ایران شهرساز از 4 روز قبل شبانه روز برای انتقال فایل زحمت می کشند و البته قبل از این هم همیشه در کنار ما بوده اند لازم دیدم در روز شهرساز هدیه ای ناقابل را از طرف سایت به ایشون تقدیم کنم.
بیش از 25 گیگ اطلاعات ناب شهرسازی در 6 دی وی دی که قیمتی معادل 110 هزار تومان دارد را 60 هزار تومان(سهم مهندس مسیح مالک پکیج) برای ایشان ارسال می کنیم.
لینک فروش این پکیج استثنایی
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...5#pid63525
با تشکر
علیرضا دهقان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، atelieahjam ، Brightness ، raoof
واقعا ایشون لایق بهترین ها هستند
من هم به نوبه خودم ازشون تشکر میکنم
انشاالله که همیشه سربلند و پیروز باشن
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، raoof
واااای ممنونم مهندس دهقان،اصلا انتظار همچین هدیه ای نداشتم. یه دنیا ممنون، شرمنده کردید
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، raoof
با سلام

ضمن تشکر از مهندس دهقان گرامی برای هدیه ویژه ، به مهندس برایتنس نیز تبریک میگم و از زحمات همیشگی شان تشکر می کنم. موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، khansa
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۲:۲۳ عصر)haydariyan نوشته است: واقعا ایشون لایق بهترین ها هستند
من هم به نوبه خودم ازشون تشکر میکنم
انشاالله که همیشه سربلند و پیروز باشن

مرسی آفاق عزیزم،نظر لطفته خانوم. من هم برات آرزوی موفقیت دارم،ممنون برای محبتت

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan
همیشه بهترینهارو برای مهندس برایتنس , آرزو میکنم,چون فکرشون بلنده و لایق بهترینهاست.
تبریک میگم.دلتون شاد باشه عزیزم.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، raoof
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۲:۳۰ عصر)atelieahjam نوشته است: با سلام

ضمن تشکر از مهندس دهقان گرامی برای هدیه ویژه ، به مهندس برایتنس نیز تبریک میگم و از زحمات همیشگی شان تشکر می کنم. موفق باشید

سلام مهندس ابراهیمی. خیلی ممنونم از محبتتون،من هم از همراهی همیشگیتون تشکر میکنم و آرزوی سلامتی دارم براتون .

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، khansa
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۲:۳۲ عصر)khansa نوشته است: همیشه بهترینهارو برای مهندس برایتنس , آرزو میکنم,چون فکرشون بلنده و لایق بهترینهاست.
تبریک میگم.دلتون شاد باشه عزیزم.

مرسی خنسای عزیزم، همیشه به من لطف داری،برات بهترین ها رو از  خدا میخوام.بازم ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، khansa ، raoof

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 921 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تبریک به مناسبت عید سعید قربان به اعضای گرامی وب سایت بزرگ ایران شهرساز atelieahjam 2 1,659 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: romisa
  10000-تبریک به مدیریت وب سایت ایران شهرساز برای ده هزارمین ارسالشان در سایت-10000 atelieahjam 3 1,726 ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: romisa
  تبریک به مناسبت روز پدر atelieahjam 1 2,474 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم Sahab 1 1,436 ۱۳۹۲-۸-۶، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم MHAKBARI 24 7,970 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  مهندس elena جان، تولدت مبارک... 0RKIDEH 12 7,545 ۱۳۹۱-۵-۱۴، ۰۹:۱۱ عصر
آخرین ارسال: Sadeghpour
  مهندس امیررضا دوست ایران شهرسازی ما، تولدت مبارک 0RKIDEH 3 2,412 ۱۳۹۱-۵-۱۳، ۰۶:۳۵ صبح
آخرین ارسال: پریسیما
  استاد بزرگوار؛ آقای مهندس دهقان روزتان گرامی 0RKIDEH 7 4,115 ۱۳۹۱-۲-۱۶، ۰۷:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  **تبریک و آرزوهای زیبای شکلکی برای سال نو که در فضای مجازی پخش شده** Shahrsaz67 0 1,431 ۱۳۹۱-۱-۵، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان