امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان فضای شهری مطلوب و مثبت تو جهان که همه صفات اصلی فضای شهری رو داشته باشه بهم معرفی کنی
درخواست یک دانشجو:
لطفاً یک فضای شهری مطلوب و مثبت تو جهان که همه صفات اصلی فضای شهری رو داشته باشه بهم معرفی کنید . این فضا با کدوم فضای شهری ایران هماهنگی و شباهت داره.... ممنون میشم ک راهنماییم کنید... با تشکر.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
pioneer courthouse square یه فضای شهری خوب از نوع پله شهری هست :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
راحت ترین کار اینه دو تا میدان شهری موفق رو بردارید که تعدادشون هم کم نیست. مثلا میدان نقش جهان و سن مارکو رو میتونید با هم مقایسه کنید..ولی یه نکته اینکه حتی موفق ترین فضاهای شهری جهان هم باز نقاط ضعفیو دارنو نمیشه به صراحت گفت تماااام کیفیتهای فضایی در اونها موجوده... موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,435 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  آسیب شناسی ساختمان های شهری archopedia 0 1,045 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: archopedia
  چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,544 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,114 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,191 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,585 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,817 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شیت طراحی شهری(طراحی محله و جداره ی خیابان) دارید alireza 1 3,224 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۱۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  معرفی دیکانستراکشن و مکتب آن alireza 1 1,361 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۰۶:۰۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان