امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان نمونه تست آزمون طراحی شهری
واقعا سوالاتش خوبه. تقریبا 500 تا سواله که در یک فیایل زیپ قرار دادم.(سوالات:مباحث- تاریخ جهان- تاریخ ایران- مبانی نظری- سیر اندیشه- تحلیل فضا)همراه با پاسخ تشریحی
اگه در مورد دانلود مشکلی داشتین اطلاع بدین دوباره آپلود کنم.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
ببخشید این نمونه ها از کجا تهیه شده ؟؟؟منبعش کجاس؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۸-۱۹، ۰۴:۳۵ صبح)Sh@bn@m نوشته است: ببخشید این نمونه ها از کجا تهیه شده ؟؟؟منبعش کجاس؟
موسسه کیمیا فکر. برا 2 سال پیش.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
عزیز نمونه فایل قرار بدید ببینیم چی هست فایلهاتون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۵:۵۰ عصر)guitar252 نوشته است: عزیز نمونه فایل قرار بدید ببینیم چی هست فایلهات
    نمونه فایل 

فایل‌(های) پیوست شده
    .jpg   سیر اندیشه (2).jpg (اندازه: 219.14 KB / تعداد دفعات دریافت: 48)
    .jpg   تاریخ1 (1).jpg (اندازه: 219.64 KB / تعداد دفعات دریافت: 49)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
    Star >>>دانلود سوالات کنکور سراسری کارشناسی ارشد طراحی شهری 92-84 + جواب<<< Avril256 7 4,155 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۰۷:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود سوال آزاد طراحی شهری 86 با پاسخ کاملا تشریحی Sahab 0 1,073 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۱۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      اسکیس 88 دولتی طراحی شهری همراه پاسخ ویژه مرحله دوم(غیر رایگان) Sahab 0 1,422 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۶:۱۱ عصر
      پاسخ سوالات زبان کنکور آزاد طراحی شهری 92 fatemeh1991 0 1,357 ۱۳۹۲-۳-۲۷، ۰۴:۰۴ صبح
    آخرین ارسال: fatemeh1991
      دانلود سوال آزاد طراحی شهری 87 با پاسخ کاملا تشریحی Sahab 0 2,035 ۱۳۹۲-۳-۲۴، ۰۵:۱۹ عصر
      دانلود سوال آزاد طراحی شهری 88 با پاسخ کاملا تشریحی Sahab 0 1,679 ۱۳۹۲-۳-۲۴، ۰۵:۱۷ عصر
      دانلود سوال آزاد طراحی شهری 81 با پاسخ کاملا تشریحی Sahab 0 1,432 ۱۳۹۲-۳-۲۴، ۰۵:۱۶ عصر
      دانلود سوال آزاد طراحی شهری 80 با پاسخ کاملا تشریحی Sahab 0 1,707 ۱۳۹۲-۳-۲۴، ۰۵:۱۵ عصر
      دانلود سوالات اسکیس طراحی شهری کارشناسی ارشد /88 ,90 elham90 0 3,730 ۱۳۹۱-۳-۱۷، ۰۹:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: elham90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان